Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 7 Röntgenfelvételnek lehet...

EagleHUN kérdése:

7 Röntgenfelvételnek lehet bármilyen észlelhető hatása?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel 8-9 közt 7db röntgenfelvétel készült rólam.

A gerincem és a Jobb térdem szokott fájni, ezért utalt be a háziorvos.

3db előről melkas felől, 2 oldalról "fényképezte" a gerincem.

2 készült a térdemről oldalról és fölülről 1-1.

A "golyók" a térdröntgennél és legmagasabban lévő mellkasnál "takarva" voltak.


Azonban tegnap kora délután (munkában) elkezdett több testrészem is fájni, főleg azok a részek amik röntgenezve lettek, hátam mellkasom combom és térdem.

Volt egy enyhe hányingerem is, meg fejfájás (a fejem nem röntgenezték).


Valószínű hőemelkedésem is volt, éreztem hogy forró vagyok, és az még este is tartott akkor 36,5-37 közt járt, pedig akkor már sokkal jobban voltam.


Tudni kell még hogy parlagfű és fekete üröm allergia miatt vény nélküli immunszupresszánst szedek (Fexgen), Opatanol szemcseppel, Nasonex orrsprayvel, melyek ugyancsak tartalmaznak ilyen szereket.

(Tavalyról tudom hogy ilyenkor az immunreakció is kimutatható a vérképemből.)


Lehetett-e a röntgennek a rosszulétemhez bármi köze?

Kiüthette-e még jobban az immunrendszerem hogy emiatt elkaptam valamit?

Mekkora sugárdózis 7 ilyen röntgen és ez veszélyes-e?

Lehetett-e ez ennek a sugárdózisnak közvetlen tünete?

(Vagyis "sugárfertőzés"?)



2016. aug. 17. 09:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja es kulonbozo cisztaim is lettek, es megjelent a hadamon egy bőrelváltozás ami kiderült mem rákos
2023. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10, #11 gondolom nem jókedvedben járkálsz heti szinten a radiológiára, hanem mert eleve egy roncs a tested. Nem kell mindent a röntgenre fogni.
2023. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!