Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szolariumozas kivalthatja a...

Szolariumozas kivalthatja a herpeszt?

Figyelt kérdés

Tegnap elott voltam szolariumba 5 percre eletemben eloszor, es miutan hazajottem ereztem, hogy jonne ki a herpesz, de idoben elkaptam , es nem jott ki. Elegge hajlamos vagyok herpeszre, c vitaminnal, lizinnel es Carmexxel tartom kordaban, de a azolariunot szeretnem folytatni, de peszre ugy , hogy nem viszem tulzasba.

20/L


2016. aug. 24. 22:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit tennek hozza, hogy ajakherpeszrol van szo es alloszolariumrol.
2016. aug. 24. 22:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az immunrendszered gatya, vagy vmi gyulladás van a szervezetedben akkor jöhet ki.

Szerintem meg fog jönni, vagy vmelyik fogaddal van valami amit nem érzel.

Vagy ha hirtelen sok fűszeres vagy csípős kaját ettél az is kirobbanthatja.

2016. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Meg fog amugy jonni a menstruciom de fogamzasgatlok szedek, nem tudom igy is hat-e ra.

Multheten eleg nagy stressz ert+ fogorvosnal is jartam akitol feltem de nagyon, es en ezekre is gondoltam.

2016. aug. 24. 23:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól simán lehet! Nekem is előfordul hogy mielőtt megjön kialakul a herpesz, fogamzásgátló mellett is, attól még le tud gyengülni a szervezet. A szoliban a levegőbe rengeteg baci van és kész. Egyébként stressz, ételek, de akár attól is hogy pl megrepedt a szád a fogorvosnál és belement a baci, hozzányúltál. Nekem volt már ilyentől.
2016. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!