Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azt hiszem kezdődleges körömgo...

Azt hiszem kezdődleges körömgombám van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Víz mehetett a műköröm alá, gyanítom ez váltotta ki.

egyik körmöm ferdébben nő, és barnás-sárgás folt van a körmöm fehérje felett. Nagyon szégyenlem, így nem szívesen mennék géllakk/körömlakk nélkül emberek közé, de félek, hogy többi körmömre is átterjed, vagy csúnyább lesz. Mit tegyek? Nagyon megijedtem hogy egy ilyen baki miatt, lehet évekig szenvedek vele.

Alapjáraton erős körmöm van


2016. szept. 9. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
kanesten
2016. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Loceryl. Vény nélkül vásárolható, kb 6-7000/ doboz. Egy évig kell használni. Lehet kapni még egy hasonlót, de azt a háziorvos tudja felírni Teljesen ugyanaz, de csak 2000.- A nevét a gyógyszertárban meg tudják mondani. Nagyon furcsa neve van, még q betű is van benne...Én most ezt használom. A többi szer az hatástalan.
2016. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a neten:

A másik ok, amiért ezzel kezdem, hogy kiemeljek egy pénztárca barát lehetőséget. A Loceryl ára patikánként változhat, de 5000-7000Ft között mozog. Fel szoktam ajánlani ennek a receptköteles "testvérét", a Neolaque 50 mg/ml gyógyszeres körömlakkot. Érdekes a történet, mert ugyanazt tartalmazza a két lakk, hivatalosan helyettesíthető egymással. Ez utóbbit viszont csak receptre lehet kiváltani és TB támogatás is van rá. Receptes ára pedig 2151Ft. Háziorvos is felírhatja, nem kell hozzá bőrgyógyász javaslata.

2016. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!