Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy elkaptam a hivet?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy fiúval, aki még szűz volt. Nem védekeztünk és kipróbaltuk az anált. Arra vagyok kíváncsi, hogy elkaphattam e a vírust? Nem arra, hogy megmondják mennyire felelőtlen voltam! A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 20. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban szűz volt és nem intravénás droghasználo, akkor nulla az esélye.
2017. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szuz fiútól nehezen...a HIV szexuális uton terjed és ha még szuz, nem naon uzte a dolgot...ehm...álom!
2017. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ilyen ostobak minek elnek nemi eletet. Inkabb a tankonyvet forgasd ne a falloszokat.
2017. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. jan. 20. 17:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Az utolsónak! Ahelyet, hogy kioktatsz, írhatnál normális hozzászólast, ezzel engem is okosabbá tehetsz. A jövőben óvatosabb leszek ilyen téren! ;)
2017. jan. 20. 17:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugyan így a melegeknél is 0 %? 2 szűz melegnél is nagyon kicsi a hiv fertőzés esélye? (Kiegészítő kérdés)
2017. jan. 20. 17:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel a hiv-et vagy szexuális úton, vagy fertőzött tüvel lehet elkapni, tök mindegy, hogy az illetőnek milyen nemi irányultsága van, ha szűz és nem használt fertőzött tüt nem lehet hiv fertőzött. Viszont valóban olvass utána a dolgoknak, mert nem csak szüzekkel fogsz lefeküdni, mindenképpen kell anális szexhez övszert használnod, de a helyedben orálhoz is használnék, sokkal nagyobb esélyed van rá melegként, hogy megfertözödj ha ezeket az alapszabályokat nem tartod be.
2017. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincsen esélye de ha nagyon félsz akkor majd 12 hét múlva elvégezhetsz egy gyorstesztet ami viszont pénzbe kerül tehát ugye ingyen is elvégzik de azt csak Budapesten van tudtommal.
2017. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igazából 50 évet élnek ezek az emberek tehát most már van rá kezelési módszer ha esetleg elkaptad amúgy pedig vakcinákat már tesztelik egy 10 éven belül eljöhet a vakcina erre is.
2017. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megnyugodtam! Persze a jövőben erre nagyon oda fogok figyelni! És remélem a jövőben megtalaják az ellenszerét! :) Ment a "hasznos hozzászólas" mindenkinek!
2017. jan. 20. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!