Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon nagyon rosszul érzem...

Nagyon nagyon rosszul érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem szoktam kérdéseket írogatni, de úgy érzem, hogy mindjárt meghalok! Jó nyilván ez nagyon túlzás, de rosszul vagyok. Két napja kezdődött, hogy folyt az orrom, és náthás voltam/vagyok. Aztán tegnap este belázasodtam, de a gyógyszerek miatt lement. Nem sok mindent ettem ma, de olyan égbekiáltó hascsikarásom van, hogy potyognak a könnyeim fájdalomtól. Próbáltam elmenni wcre de nem jön belőlem semmi. Nagyon rosszul vagyok. Mit lehet csinálni? :(

2017. jan. 21. 18:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt, hogy este fájt a torkom, most meg elment a hangom, és hurutosan köhögök, de az is alig akar abbamaradni. Percekig képes vagyok köhögni
2017. jan. 21. 18:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos,igyál almalevet az segít!Aztán igazából gyógyszeres kezelés szükséges illetve fájdalom csillapítás.
2017. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az almalé eszembe se jutott
2017. jan. 21. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Most állítólag nagyon elterjedt az ilyen fajta vírus.:( Próbálj meg sokat pihenni,nem baj ha enni nem tudsz,a lènyeg,hogy igyál(lehetőleg hideget,meleg a gyulladásra nem ajánlatos).A hasi fájdalmakra B6 vitamin hatásos szokott lenni.
2017. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. jan. 22. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!