Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az lenne a problémám hogy a...

Az lenne a problémám hogy a vállamnál volt egy pici anyajegy, ami nemrég kidudorodott és szerintem ez már elev nem okés. Mit csináljak vele? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Azt hittem rá először pattanás vagy ilyesmi és elkapartam. most eléggé vérzik. mitől lehet ez? és már elfertőzödött? :S Mit gondoltok, megnézessem valakivel? pl. bőrgyógyász?
2010. jún. 12. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképpen mutasd meg! Nekem az arcomon az anyajegy alatt/mellett volt egy pattanás, amit elkapartam. Biztonság kedvéért a sebész levette, jobb ezzel vigyázni.
2010. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké. köszi a választ :)
2010. jún. 12. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el bőrgyógyászhoz,az anyajeggyel kapcsolatos dolgokat azért illik komolyan venni.A baj nem az elfertőződéssel van hanem anyajegyből könnyen lehet melanóma(a bőrrák egy típusa).Persze ahhoz idő kell nem lesz egy kettőre rákos,de főleg ha vérzik meg kapirgászod nem tesz jót neki,mert seb lesz rajta.De jobb ha most leveszik rólad az anyajegyedet,mielőtt beindulna a káros sejtburjánzás.
2010. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!