Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, ha pánikrohamom...

Aluse kérdése:

Mit tegyek, ha pánikrohamom van a ténytől, hogy férges vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy igaz-e, vagy sem, nem is akarom tudni, de érzem, ahogy mozognak bennem, ettől undorodok, pánikrohamom lesz és olyan erővel törlöm meg ott, hogy már kisebesedett. Próbálok finomabb lenni a bőrömhöz, de nem megy. Ha még ezután is érzem, pánikrohamom lesz, sírni kezdek és a lábaimat nem tudom kinyitni, mintha össze akarnám zárni előttük az utat. Kell nekem egy kis idő, amíg lenyugszom. Ha letusoltam és nagyon alaposan meg is mostam, utána egy kicsit lenyugszom, de nem tudom elviselni. Orvosnál voltam, írt fel Decarist, de annak már egy hete és még mindig vannak. Élők. Nem merek wc-re menni és elintézni a dolgom, mert rettegek a ténytől, hogy találni fogok benne. A hátsómat csak komoly küzdelmek után merem megmosni, nem merek hozzáérni. Megnézni, hogy mennyire sebesedett ki, pláne nem merem. Valamint folyton az jár a fejembe, hogy hüvelygyulladást is okozhatnak. Emiatt alig bírok aludni, ellazulni egyáltalán nem merek. Rajtam kívül még vannak olyanok, akiknek ugyan ez a problémája? Vagy valakinek van ötlete, hogy hogyan tudnám magamat lenyugtatni? Kérlek, ne ijesztgessetek, már így is teljesen kivagyok a dologtól. Köszönöm a válaszokat.

2019. febr. 6. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem inkább aranyér?
2019. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem pánikolni kell, hanem visszamenni az orvoshoz.
2019. febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi, nekem volt hozzájuk szerencsém. Az jó, hogy orvoshoz fordultál, én anno magam intéztem el. Amit nagyon nem szeretnek: csipős étel és a fokhagyma. Ez utóbbi egy kis pálinkával éhgyomorra kicsinálja őket sec perc. Amúgyis szeretem a csipős ételeket, szóval nem volt egy nehéz menet. Nem egy kellemes érzés (én láttam is párat), vagyis maga a tudat rossz, de gondolj inkább arra, hogy ki fogod őket iktatni a szervezetedből. Mellesleg az agressziv törléssel nem oldod meg a problémát, még akkor sem ha sós savval öblitgeted a feneked.
2019. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem hajíts ki a macskádat.
2019. febr. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Neked sokkal inkabb van szukseged egy komoly pszichologusra, mint fereghajtora.
2019. febr. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bélgázok hatását is össze lehet téveszteni féregmozgással. Ha meg ilyen fóbiás természetű vagy, akkor gondolj arra, hogy a beleid tele vannak mikroorganizmusokkal, hasonlóképpen a bőröd is. Feltehetően vannak a hajs fejbőrödben szőrtüsző atkák (hozzáérték szerint az emberek 85%-ánál kimutathatók), az ágyneműdön és a matracodon poratkák hemzsegnek, a szájüregedben amőbák tekeregnek.....Inkább barátkozz meg velük. A parazitológusok megállapítása szerint a bélférgek hatására erősödik az immunrendszer.
2019. febr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!