Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » F64. 00 szakvélemény (transsze...

F64. 00 szakvélemény (transszexualizmus) meghozásához melyik magánpszichiáterek ajánlottak?

Figyelt kérdés

Első körben ezen az oldalon találtam pár szakpszichiátert

[link]

Ezek közül kit ajánlanátok? Esetleg ha van, aki nincs rajta ezen a listán, az is érdekel.


Elsősorban az érdekel, hogy jó szakember legyen, illetve, mivel vidéki vagyok, hogy ne kelljen sokszor feljárnom, örülnék, ha lenne olyan, aki egy, legfeljebb néhány alkalom után meg tudja írni a szakvéleményt.


Bármilyen ajánlást, tanácst szívesen fogadok, köszönöm előre is a válaszokat.



2019. júl. 28. 19:44
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia. Igazabol ebben a temaban is a magan orvossal halad a legkonnyebben es leggyorsabban az ember. Joesetben 1-1 alkalom es kesz.Utana lehet jarni, kerdezni, hogy ki a klinikai szakpszichologus, ki a megfelelo pszichiater. A lenyeg, amit irnak az oldalon is, hogy benne legyen a rendszerben. Ha a doki nevet mar tudod, konnyen ra tudsz keresni.Viszont ha ezt azert szeretned, mert nem es nevvaltoztatast tervezel, akkor sajnos "felesleges", allitolag evekig allni fog az ugy. (Bar ne legyen igazam.) Se ki se be nem mennek a keresek.
2019. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

Szia!


Azt tudom ajánlani hogy néz körbe a neten a közeledben lévő magán rendelések között. Felhívod őket és megkérdezed még a telefonban hogy foglalkozik-e transznemű emberekkel. Ha szerencséd van akkor találni fogsz a közeledben lévőt is. Én is így találtam klinikai szakpszichológust a városomban, pont ugyan ez miatt.

2019. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!