Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ez ellen? Tériszon...

Mit tehetek ez ellen? Tériszonyom van és ezzel álmodom. (lent)

Figyelt kérdés
Az utóbbi két-három hónapban három-négyszer álmodtam azt, hogy magasba vagyok, és leesek onnan, vagy egyszerűen csak nincs ami megtartson a nagy magasba. és szörnyű. azóta van amióta a nagy tériszonyom ellenére felmentem egy tízemeletes tetejére. mit tehetek ez ellen? semmit? :S
2010. júl. 12. 01:09
 1/6 A kérdező kommentje:
amugy 15/f vagyok.
2010. júl. 12. 01:11
 2/6 anonim válasza:
tükörbe nézel minden reggel és elmondod tükör előtt,hogy leküzdöd a tériszonyod és erősebb vagy nála sokkal és kb elenyészően kicsi hozzád,vagy ellazulsz és elképzelsz egy fehér keretes tükröt magad előtt amint látod magad egy 6000 méteres hegy tetején lógni és kb élvezed.Ezt vizuálisan elképzeled mindennaőp tehetsz hozzá kisebb extrákat h mindenki hősnek tart stb.Napok alatt érezhető lesz a hatása.
2010. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Figyelj, sok ember tériszonyos, köztük én is :( de nem ez a lényeg. Még régebben nekem is voltak ilyen álmaim, ne törődj velük majd elfognak múlni. Gondolj másra a jövőre, hogy pl.: holnap mit csinálsz meg ilyenek. Hidd el segíteni fog.
2010. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy annyira bepánikoltam hogy nem is gondoltam ilyen alapvető dolgokra. nagyon köszönöm a válaszokat.:D
2010. júl. 12. 01:21
 5/6 A kérdező kommentje:
furcsa, hogy el tudom képzelni, hogy élvezném hogy repülök. de nem tudom. a magasság miatt meg olyan rossz.
2010. júl. 12. 01:23
 6/6 anonim ***** válasza:
ne görcsölj rajta és el fog múlni.
2010. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!