Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor elkezdtetek szedni az...

Amikor elkezdtetek szedni az antidepresszanst ugyan ugy tudtatok csinalni a dolgotokat mellette?

Figyelt kérdés
A mellekhatasok nem zavartak be?
2019. aug. 13. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nekem almosságot váltott ki. Több kávét ittam, majd folytattam a dolgom. De még érte. Az elso hetekben lesznek csak mellékhatások, aztán hozzá szokik a szervezeted és elmúlik. :) De semmi képp se hagyd abba, kivéve ha nem allergiás reakciót vált ki.
2019. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először hányingert váltott ki, amit nem tudtam elviselni, de másodjára már nem volt ilyen jellegű bajom. Max még annyi, hogy az elején rosszabbul éreztem magam, de az is elmúlt pár hét alatt.
2019. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve a depressziótól nem tudtam csinálni semmi értelmeset, így a gyógyszer csak javított ezen.
2019. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!