Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet valaki érzékeny a...

Hogy lehet valaki érzékeny a zajokra és sok minden másra egyik napról a másikra? Mivel tudnám elmulasztani? Milyen egészségügyi oka lehet? Amennyiben egészségügyi oka van, akkor ezzel milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

Szinte egyik napról a másikra érzékenyebb lettem szinte mindenre! Különösen zavarnak a hangos zajok és a különböző szagok, amikre régebben nem is figyeltem fel.

Nagyon zavaró a hétköznapjaimban és szeretném ha elmúlna.



2019. szept. 8. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudok rólad semmit, így nem találgatnék. Menj orvoshoz. Nálam tavaly ősszel lett ilyen, és migrén előjele volt, amivel hónapokig szenvedtem.
2019. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál valami durva buliban? Általában akkor szokott ez lenni. De ha nem akkor csak várj 2-3 napot elfog mulni. Ha nem akkor menj el orvoshoz, mivel alapjáraton erre nincs orvosság, max megvizsgál, és elmondja mi a teendők. Velem az volt hogy egy hirtelen mozdulattol is bekönnyeztem. Kaptam rá szemcseppet de semmit nem ért. Eltelt 1-2 hét és elmult.
2019. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhesség, idegösszeomlás, hormonprobléma... Ezer oka lehet.
2019. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
PszichiÁTER felkeresését javasolnám, idegrendszeri problémák is állhatnak a háttérben. Nem akarok találgatni, de ha más kísérő tünetek is jelentkeznek (pl. fülzúgás, villodzó színes fények, émelygés, szédülés stb.), akkor egy pillanatra se habozzon már holnap felkeresni egy orvost.
2019. szept. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen ezek a melléktünetek szintén vannak.Mire utalhatnak?

A fülzúgással voltam fül-orr-gégészeten de mindent rendben találtak. Az alap vérvételem eredménye is teljesen jó.(Ez kb 2hónapos)


Kértem időpontot!

2019. szept. 9. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A fülzúgás mióta van? Hany éves f\l vagy Nekem majdnem 5 éve van és azóta

Folyamatosan zavarnak a zajok fények és szorongok is

Rosszul alszom így én 53 f vagyok a fül zugasom

Nem lehet kezelni magas mély egyszerre van

Figyeld afulzugast az elején még talán lehetne

Rajta segíteni vannak tinnitus központok keruleti sztkban lehet beutalót sok sikert kérlek írj valamint

2019. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljes kivizsgáláson veszek részt, javaslom neked is.
2019. szept. 11. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!