Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem hogy hiányzik...

Úgy érzem hogy hiányzik belőlem a szenvedély, az erős ambíció. Ezen lehet változtatni vagy bele kell törődni? Baj ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Úgy látom hogy egy ideje nagyon ritkán érzem magam elhivatottnak. Tanulmányaim jól mennek, párkapcsolatom is van aminek nagyon örülök, kb. minden téren pozitív visszajelzést kapok, tehát mondatom hogy jól csinálom amit csinálok. De folyamatosan úgy érzem, hogy csinálhatnék mindent jobban is, hogy csak ritkán sikerül tényleg 100%-ot kiadni magamból. Talán ha érezném magamban azt a bizonyos fellángolást, azt a szenvedélyt valami iránt akkor még jobban sikerülnének a dolgaim, de nem tudom hogy tudnám ezt előhívni. Egyáltalán elő lehet, tanulható ez a dolog, vagy csak természet kérdése, és az én nyugodt jellemem nem ilyen? Baj ez egyáltalán? Mert az is lehet hogy csak nyavalygok itt miközben minden a legnagyobb rendben.

Előre is köszönöm



2020. jan. 20. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Én is így vagyok. Nekem egyfelől kellett egy új cél ami motivál másfelől be kellett vallanom magamnak hogy vagyok annyira egoista vagy nem is tudom minek nevezzem, hogy sajnos nem elég hogy tudom, hogy jó vagyok, mástól is kell ezt hallanom és szükséges valami nagyobb elismerés. Az új cél és a tudat hogy elismerik amit csinálok engem most megint motivál.
2020. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindent 100%-on teljesítesz, akkor össze fogsz omlani, kikészülsz, kiégsz, agyonhasználod magad. Közben senki sem fogja érteni, miért hajszolod agyon magad.
2020. jan. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!