Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elicea-QTab antidepivel...

Elicea-QTab antidepivel valakinek van tapasztalata? 1 hete kezdtem szedni, de meg mindig nem az igazi.

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem speciel egy hét után már hatott... Van ismerős akinek 1 hónap kellet. Türelem! Működni fog, jó gyógyszer!
2020. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt a hatóanyagot szedem. 1 hónapig után volt az első nap amikor éreztem, hogy ténylegesen hat, de még kellet neki még egy hónap mire nagyjából stabilan éreztem a hatását.
2020. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én már ott tartom, hogy feladom.. a harmadik hétnél tartok de úgy érzem ez egyre rosszabb.. vannak jobb napok de estére többnyire szarul vagyok. Ma reggel neg felebredtem és nyugtalan vagyok, gyomoridegem van, halalfelelmem és mintha remegnek belülről l, annyira rossz és ijesztő :( neked volt hasonló ??
2020. márc. 26. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!