Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ebből még kiút vagy...

Van ebből még kiút vagy törődjek bele? Folyton szorongok kb. mindentől így nagyon beszűkült az életem. Programokra szinte egyáltalan nem tudok járni, a kapcsolataim is leépültek emiatt. A kötelező dolgok,mint munka,ügyintézés is nagyon nehezen megy.

Figyelt kérdés
Folyton fáradt vagyok és minden bajom van a stressztől. Hasfájás, szédülés, remegés, pánikrohamokkal is küzdök és audni is nehezen tudok. Úgy érzem ez így nem élet. Már 2.5 éve ez van és nem tudok kimászni belőle. Egy súlyos betegség után alakult így bár előtte is voltak már problémáim csak nem ennyire durván.Kértem segítséget: 5 pszichológusnál jártam 2 pszichiáternél, pszichoterapiára is jártam 2 helyre hosszabb ideig de csak rosszabb lett tőle. A félretett pénzem elment erre így magánban már nem tudok új pszichológust keresni. De a hitemet is elvesztettem bennük meg az erőm is elfogyott, hogy még munka után hulla fáradtan utazgassak a város másik felére és olyan dolgokról beszélgessek valakivel amit inkább elfelejteni szeretnék. :( Fogalmam sincs van e még bármire lehetőségem mit próbálhatnék meg, hogy jobb legyen?

2020. jún. 22. 18:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ne itt hisztizz kérlek csak azért mert egy témában nem vagy járatos. Az ismerettségi körömben köztudott. Olyan dolgokat viszont biztos nem ajánlgatnék másoknak amiről nem tudok semmit. Én valóban nem vagyok hülye, minden emberről pedig nem tudok nyilatkozni mivel a közel 8 milliárdos népességnek csak töredékével találkoztam. :) Te viszont kérjek ne írj több választ mert nem hasznosak számomra.
2020. jún. 24. 14:22
 12/13 anonim ***** válasza:

"Az ismerettségi körömben köztudott."


Fú, ez kezd troll-kérdésnek tűnni :)

Az én ismerettségi körömben meg köztudott, hogy ami egy szűk körben "köztudott" az nem "köztudott" :)


"Olyan dolgokat viszont biztos nem ajánlgatnék másoknak amiről nem tudok semmit."


Kicsit többet tudok, mint te, mert utánajártam :) Te pedig csak állítólag tudsz, hiszen még arra sem voltál képes, hogy egy gyógyszerkészítmény nevét leírd, pedig úgy könnyen ellenőrizhető lenne az állításod.


Nem írok többet, legyen meg a kívánságod :) Azért ha egy tanácsot elfogadsz: nagyon ellenséges vagy és mindenkit, aki segíteni próbál, kapásból kritizálsz. Ha nem is akarsz segítséget elfogadni, akkor kapni sem fogsz.

2020. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor most már mindenki tudja ezek után, hogy TE a hülyék közé tartozol. Gratulálok! Másodszorra kérlek, hogy ne írj ide többet. Ha továbbra sem tudod megállni akkor azt hiszem neked kéne egy pszichológus mert kényszeres amit csinálsz.
2020. jún. 24. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!