Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bennem van a hiba ha szeretek...

Bennem van a hiba ha szeretek letört szomorú lenni? Vagy talán túl erős lettem évek alatt?

Figyelt kérdés

Rossz családi helyzetem van, apám alkesz, iskolába vertek, semmibe nézték meg aláztak meg hasonló dolgok bla bla bla.

Sokszor voltam ebbe az állapotba, haragtól fűtve, kudarcal és szomorúsággal tele

Egyszer még vágtam magam.

De amikor ebbe az állapotba vagyok azt gondolom hülye emberek mindenki manipulálva van,megvaltom a világot és efféle baromsagok. Jobbá teszem a Földet.

Meg az jár eszembe hogy vissza fogjátok kapni stb stb

Ekkor motivációtól vagyok fűtve

Most felirtak magne b6-ot és olyan rossz. Egy köztes állapot nem rossz de nem jó. Csak el vagyok empátiám semmi lett régen egy zenén sírtam. Olyan kő szívű lettem

Bocsi ha sok volt, de nehéz volt ez ki fejezni



2020. júl. 16. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A túl erős, meg a szomorúság nem függ össze.

Két külön dolog, két külön fogalom.

2020. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg a null empátia sem azt takarja, hogy erős lennél.
2020. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én csak azt akarom vissza térhessek régi állapotba akármilyen furcsán hangzik

Mikor egy filmen tudtam sírni, meg empátiát éreztem.

2020. júl. 16. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lettél túl erős, inkább érzéketlen. Sírni jó, oldja a feszültséget.

A most "felírt" Magne B6 szart sem ér, mintha cukrot szopogatnál, semmiben nem befolyásolja a közérzeted.

2020. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem próbálj foglalkozni az emberekkel és boldogságot lelni dolgokban.

Ne vedd fel, ha megbántanak, ha nem bízol, soha nem is fogsz tudni találni rendes embereket és boldognak lenni velük.

Ne gondolkozz butaságokon, keress magadnak egy vagy több célt és próbálj igazodni is az emberekhez, foglalkozni velük.

Sok csalódás, de ami volt az elmúlt. Próbálj "pozitív" embereket találni és megtanulsz empatikus lenni. Értékeld az életet és megváltozik a gondolkodásod.

Nehéz de járhatóbb út.

2020. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!