Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Krónikus stressz mivel jár?

Krónikus stressz mivel jár?

Figyelt kérdés
Lassan kereke 1 éve hogy szenvedek mint egy kutya lelkileg, teljesen zéró vagyok mentálisan. Annyi minden összejött, traumák, jó munkahely elvesztése, válság... Egész nap fáradt vagyok, de nem az a sima fáradtság, hanem mintha nem lennék magamnál. Konkrétan mintha csak egy filmet néznék.. A fejem is fáj sokszor mint állat, ha bestresszelek mégjobban olyan féloldali migrénem lesz hogy ott okádom össze az ágyat.. Bocs a fogalmazásért. Mit tehetnék? Nem tudok így semmit se csinálni, olyan mintha néznék ki a fejemből, reggel fáradtan ébredek, hipochonder vagyok, brutálisan idegösszeroppanást kaptam szerintem. Most is olyan mintha csak nézném ahogy ide kiír valaki egy kérdést, mintha nem is én irányítanám.. Erre valami derealizációt írnak vagy mit..

2020. aug. 22. 11:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és ha pl haverokkal vagyok akkor jobb a helyzet, olyankor van hogy jön pár nap nyugi, amikor jobban vagyok, aztán újra előjön.
2020. aug. 22. 11:27
 2/13 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál, ott valamit mondott nekem hogy valami NAGYON brutálisan fel van borulva a szervezetemben, fogalmam sincs micsoda, valami csakrák, tűz, víz, mittudomén.
2020. aug. 22. 11:28
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nálam teljes pszichés összeroppanással járt, be kellett feküdnöm pszichiátriára és még egy évig utána jártam pszichiátriai rehabilitációra. Ezen kívül testileg is megviselt, a gyomrom a sok stressztől tönkrement, a vérnyomásom vacak. Szóval nehéz menet, ma már pszichésen rendben vagyok, de a túl nagy terhelést kerülöm, mert kikészít és testileg is nagyon kell figyelnem magamra. A folyamatos stressz a legnagyobb gyilkos!
2020. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem is ott kéne feküdjek, elegem van. Csak hát 18 évesen nem tudok mit mondani az iskolában, elmentem pszichiáterhez mert összeroppantam? Még ki is rúgnak az iskolából. Meg ki is közösítenének. De akkor ennek lehetnek ilyen tünetei?
2020. aug. 22. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
2 Cseréld le ezt a pszichológust azonnal, keress másikat.
2020. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ez mit ugatott nekem, mi ez a csakra víz tűz föld? Ez valami anime vagy mi?
2020. aug. 22. 11:39
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha most nem mész, majd az élet gondoskodik róla, hogy menj. Én is a végsőkig halasztgattam. Igen, engem is megbélyegeztek a pszichiátria miatt, de nem érdekelt, megtanultam becsülni az ottani embereket, akikben van annyi bátorság, hogy felvállalják önmagukat. Megerősödtem lelkileg, sokkal jobban meg tudom védeni magam. A munkám én is elvesztettem, a családom segített, hálás vagyok nekik. Ma már sínen az életem.
2020. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
A pszichológus, akinél voltál, spirituális beállítottságú. Nem mond hülyeségeket, csak nálad nem ért célt. Keress másikat, de ne olyat, aki gyógyszerekkel kezd el tömni.
2020. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyira idegesít, úgy érzem magamat mint aki 24 órája nem aludt (Tudom milyen, sokszor csináltam, ezért tudom viszonyítási alapként) de nem úgy hogy ásítgatok, hanem mintha lelkileg, vagy az agyam lenne ennyire lefáradva. Ilyen apró szorító fejfájások is gyötörnek, nem értem ezt.
2020. aug. 22. 11:49
 10/13 A kérdező kommentje:
Ebből az állapotból majd kijövök valamikor?
2020. aug. 22. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!