Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fogom ezt kibírni? Mit...

Hogy fogom ezt kibírni? Mit csináljak? Nagyon kezd bedurvulni a járvány és veszélyeztetett vagyok. Ezért már nem nagyon merek közösségbe menni meg találkozgatni sem ismerősökkel. Végeláthatatlannak tűnik a járványhelyzet.

Figyelt kérdés
Egyedül lakom. Dolgozni járok, egyedül vagyok ott is az irodámban. Az ismerőseim sajnos nem vigyáznak rám. Őket nem érdekli a járvány ezért nem tartanak távolságot nem fognak a kedvemért maszkot venni. Így mióta bedurvult a napi betegszám már nem merem vállalni a kockázatát a programoknak. Munkahelyen kötelező a maszk így ott azért beszélek pár emberrel de ennyi. De ott is kevesebb lesz a kapcsolat egyre több embert küldenek home officeba. Mentálisan amúgy sem vagyok jól és jön a hideg, sötét tél. Nem tudom hogy fogom ezt kibírni. Sajnos még egy tüdőgyulladást már nem biztos, hogy túlélnék ezért nagyon nem akarom elkapni a covidot. Vírustagadók véleménye nem érdekel. Mindenki más jóindulatú tanácsát szívesen fogadnám.
2020. szept. 5. 15:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
ámen.
2020. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Az nekem segítség ha azon vitatkoztok van járvány vagy nincs. ;( 3gyebként már több ismerősöm elkapta. A 1. meg köszi nem volt vicces, elég is volt, nem kell még 5 kommentet ide írni.

Sajnos allergiás vagyok a macskaszőrre szóval jó ötlet lenne de nem lehet.

Nagyon súlyis betegségből gyógyultam fel ami pokoli szenvedés es trauma volt. Nem akarom újra kezdeni. Úgyhogy könnyem beszél akinek semmi komolyabb baja nem volt eddig. Én sem aggódnék annyira ha nem jártam volna már pórul.

2020. szept. 5. 16:45
 13/26 A kérdező kommentje:
"Nem segítség" cdak elírtam. Engem az influanza is jó eséllyel elvinne sajnos. :( Nem is nagyon maszkáltam január februárban. Csak aki infuenzás azon leglább látszik és el lehet kerülni.
2020. szept. 5. 16:52
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

Otthon is el lehet tölteni tartalmasan az időt. Ha akarsz, képezd magad otthon, ha nem, keress valami otthon űzhető hobbit. A barátaiddal tartsd a kapcsolatot telefonon / interneten.

Amíg szép idő van, addig főleg lehet sétálgatni odakinn.

2020. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
4%
10: Igen, és amíg nem volt járvány, 2900-an haltak meg naponta, mert azokban az országokban az a normális napi halálozási szám.
2020. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Mikor a kijárási volt HO-ben volt minden ismerősöm minden bezárt így mindenki otthon ült. Akkor nem voltam egyedül mert eok online bulit szerveztek. De most esze agában nincs a kormánynak bármit lezárni, majdnem mindenki bejár dolgozni. Az ismerőseimnek nincs ideje kedvem online vagy telefonon csevegni mert vagy dolgoznak vagy találkoznak egymással. Így teljesen egyedül maradtam. Igen lehet olvasni meg képezni magam. Szeretek is. De azért nem végeláthatatlan ideig. Eddig a betegség miatt voltam bezárva mire végre helyrejöttem meg jött ez a járvány. Nekem ez már nagyon sok. Komolyan nem emlékszem mikor öleltem meg utoljára valakit. :( Persze sétálok sokat a HO alatt is mentem minden nap. Muszáj is hogy megerősödjek. De mindig egyedül :( Télen mire kijövök a munkahelyről már korom sötét lesz. :( Nyomasztó.

15. Kérlekszépen menj máshova innen.

2020. szept. 5. 18:06
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
16: Mért nem mész el oltatni? Már lehet foglalni időpontot.
2020. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igen meg a holdutazásra is lehet foglalni jegyet. Milyen szuper lenne ott járvány sincs meg emberek. Most kértem, hogy ne írj többet. Nem megy, a kényszerbetegség irányít?
2020. szept. 5. 18:11
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
2020. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Azért megnézted, hogy mit reklámozol? Előfoglalásról van szó ha majd lesz oltóanyag. Egyelőre nincs mit beadatni. De most meg az előfoglalás is szünetel. Nem mellesleg nekem nem is biztos, hogy lehet. Az imfluenza ellenit pl nem lehet. Ezt majd ha lesz megmondja az orvosom.
2020. szept. 5. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!