Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az, ha egy lány...

Normális az, ha egy lány 17-18 éves korában még semmilyen tapasztalattal nem rendelkezik a fiúkkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Illetve lányokkal sem, tegyük fel a lány hetero. Nem beszélget fiúkkal, de ha valamikor muszáj neki akkor nincs vele baja.

2020. okt. 6. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, persze. Nem vagy egyedül.
2020. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet ebből neki valami rossz lelkileg?
2020. okt. 6. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt kevesebbnek érzed magad a nálad tapasztaltabbaknál, akkor lehet. Önbizalomhiány, kisebbségi komplexus.
2020. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem udvarolt neked eddig 1 fiú se?



20F

2020. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Félreértitek, nem rólam van szó, hanem a húgomról.

Nem, nem udvarolt neki senki.

2020. okt. 7. 07:13
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Le tudnád írni, hogy hogy néz ki a húgod?


Illetve a szokásait? (Otthon ülős vagy sokat van barátokkal)

2020. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Barna hajú, zöldesbarna szemű, sportos testalkatú.

Nem nagyon jár szórakozóhelyekre, csak iskolába meg edzésekre. Van pár baratnője akivel tartja a kapcsolatot, ezek leginkább távkapcsolatok, neten keresztül. Az iskolában nem igazán voltak barátai, de az utóbbi 1-2 évben egész jól kijön a többiekkel. Nem csúnya lány.

Nem panaszkodik nekem, én meg csak aggódom érte, hogy nem-e magányos-e, szeretném segíteni valahogy ha tudom.

2020. okt. 7. 08:34
 8/11 KJUsul ***** válasza:
32%
Így olvasva a kommentjeidet és kérdésedet, akkor tennéd a húgoddal a legjobbat, ha nem rontanád meg és békén hagynád.
2020. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eszembe nem jutott megrontani, nem is akartam neki senkit keresni meg semmi, csak kíváncsi voltam, hogy ez nem-e rossz neki így.
2020. okt. 7. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltétek meg ezt a húgoddal és találsz valakit, akinek tetszik és az illető kezdeményezne nála, ismerkedés céljából, az szerintem nem megrontás.


20F

2020. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!