Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolai verbális bántalmazások...

Iskolai verbális bántalmazások, és egy betegség miatt szinte mindenen szorongok, hogy lehetne javítani ezen?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 03:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a kegyetlen embereket, válts osztályt!

Az egészséged a tét!!

És abból csak egy van!

2021. jan. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általános iskolában volt rossz igazán, most már van vissza 2 évem középsuliból nem váltok. Valamint máshol se lenne jobb, először magamon kell javítanom.
2021. jan. 8. 03:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor rugasd ki őket, most jobb ötletem nincs. De szerintem az nehezebb mint ha te váltanál. Mi a betegséged?
2021. jan. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, de amiatt kaptam a bántalmazást. De kérdésem arra irányul inkább hogy a meglévő problémáimat hogy javítsam? Pl zárkózottság szorongás most hirtelen ezek jutnak eszembe, de van még
2021. jan. 8. 04:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Talán tanulj meg vicceket kívülről hogy bármikor eszedbejusson egy és tudjál nevettetni. Szorongás ellen azt hiszem talán a jóga vagy a szobád átrendezése vidámabbra.
2021. jan. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem is bántottak anno, és stresszes is volt az életem. Ki kellett bírnom valahogy meg kellett tanulnom kiállni magamért.

Voltam pszihológus, pszihiáternél is. Nálam egy dolog működött tégy egy próbát - lehet hülyeségnek tűnhet - Amikor szünet van menj be a wcre és szorítsd össze minden izmodat úgy ahogyan csak tudod majd utánna lazulj el. Nálam ez valamiért segített. Nem sokkal, de javított a helyzeten.

2021. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én keresnék magamnak egy hobbit és lefoglalnám magam. Ez elvonná a figyelmem a körülöttem rörténő hülyeségekről. Pl:kezdj el edzőterembe járni(csak egy példa) ez sok önbizalmat is ad meg nekem a mentalitásomon is változtatott. Pl nem érdekel, hogy ki mit mond vagy gondol rólam. Megnézen, hogy ők hol vannak és ilyenkor rájövök, hogy én nem akarok olyan lenni úgyhogy inkább a saját döntéseimet fogom meghozni. Ugyan ez van suliba is. Általában mindenki mindent jobban tud nálad mégsincsenek sehol. Vannak a nagyszájú mindentudóak általában ők szokták megmondani a tutit velük ne foglalkozz. Foglald le magad és tudd, hogy te értékesebb vagy mint bárki más. Még egy ilyen ember nem volt a földön mint amilyen te vagy. Egyedi vagy és ne törödj mások verbális bántalmazásaival tudom, hogy ezt könnyű mondani de hidd el ez szerintem fejben dől el. Ne foglalkozz másokkal annyi minden van ebbe az életbe amibe fektetheted az energiád pl:sport, nyelvek tanulása és még sok más, hogy hülyeség egy percet is aval tölteni, hogy azon rágodj, hogy más mit mond vagy gondol rólad!
2021. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is keményen bántottak, és mikor szintén két évem volt hátra a középsuliból, iskolát váltottam. Kérlek, ne halogasd a döntést, mert 2 év rengeteg idő! Ne azon gondolkozz, hogy miben kellene változtatnod, mert egy bántalmazó közösségben képtelenség nyitottabbá válni, épp az ellenkezője történik. Menj át másik osztályba vagy suliba, igyekezz kedvesen viselkedni a közösséged tagjaival, légy segítőkész, de határozott és minden rendben lesz.
2021. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!