Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosás miatti hegekre...

Vagdosás miatti hegekre valami krémet, hogy elhalványuljon?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki gyűlölködni kezdene, nem azért tettem, mert sajnáltatni akarom magam, mindig is elrejtettem mások elől. Nem is amiatt történt mert "elhagyott a palim jaaaj depis vagyok" hanem nagyon összetett. Köszönöm, ha megérted.


Sziasztok!

Vannak a combomon illetve karomon kisebb-nagyobb vágásnyomok, az a baj, hogy pirosas színűek a hegek. Azt hittem hogy ezek idővel elhalványulnak, de mégsem, van olyan is ami 2 éve megvan de nem változott semmit. Valami kenőcsöt tud valaki amitől esetleg halványabb lesz? Köszi a válaszokat :D



2021. jan. 12. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Frissen kellett volna kenni hámosítóval (leginkább neogranormon, esetleg bepanthen), a véletlen sérülésekre is ezt szokták ajánlani, nagyjából pont ez a funkciója, a bőr megfelelő gyógyulását segíti.

Pl én annak idején tükörbe estem bele, az vágta végig a karomat könyéktájban, akkor is neogranormonnal kellett kenegetni, mikor már nem nyílt seb volt, hetekig.


Hogy két év után ér-e valamit, nem tudom, ártani nem hiszem, hogy ártasz vele, megpróbálhatod.

2021. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Nem nagyon értem még így sem, hogy miért vagdossa magát valaki, mindenkinek vannak problémái, amiken tovább kell lépni, megoldani... Na de mind1


Lehet, kapni a gyógyszertárban vagy rendelni is lehet Contractubex gél, nekem ezt ajánlotta az orvos égési sérülés eltüntetésére. Gyulladásgátló is, elvileg mindenre jó. Nekem használt.

2021. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Legyen hálás az, akinek olyan élet adatott, hogy soha nem vagdosná magát. És aki soha nem vagdosná magát, nem is fogja megérteni, hogy a vagdosókkal mi a helyzet.

Én tetováltattam a hegeimre.Nem bántam meg.

2021. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!