Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napok óta fáj a nyakam és a...

Napok óta fáj a nyakam és a fejem abban az oldalban. Bal oldalt, de akkor amikor azt a karom mozdítom, vagy ha erőltetem. Mit kellene vegyek rá? Nemtudom, hogy meghúztam, rosszul aludhattam?

Figyelt kérdés

#stressz #Fej fájdalom #Nyaki idegszál
2021. márc. 14. 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Pánikbeteg voltam, eléggé stresszelek, hogy mitől lehet, talán egy nyaki idegszál.. mivel vasárnap van már nem zavarom az orvosom, gondoltam megkérdezlek titeket. :)
2021. márc. 14. 08:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyaki eredetu problema, de lehet banalis is, hogy szimplan elaludtad. Vagy nyaki serv. Vagy front. Vagy keringesi problema. En is nagyon stresszelek minden apro jelen, de ezzel csinaljuk a legrosszabbat. Nekem elozo honapban fajt sokat a fejem es nagyon megijedtem, hogy nem akart hatni 6 kulonbozo gyogyszerbol egyik sem. Elmentem kivizsgalasra, kepalkoto vizsgalattal nem talaltak semmit egyelore :) nekem ami segitett a fejfajasnal, nyakfajasnal, hogy teafa olajat kentem ra es ovatosan bemassziroztam. Fejfajasnal meg ici pici kave, en alapjaraton nem kavezom, de az sokat segitett. :)
2021. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) sajnos én már annyira stresszelek, hogy a daganattól félek, de gondolom annak akkor más tünete is lenne..
2021. márc. 14. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, en is sirtam, hogy biztos agydaganatom van es elolvastam minden cikket a neten. Kitartast😊
2021. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!