Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik probaltak mar ongyilkosok...

Akik probaltak mar ongyilkosok lenni, de tuleltetek, orultetek hogy eletben maradtatok, vagy most is ujra probalnatok? Milyen erzes volt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 16:53
1 2
 11/18 anonim válasza:
Jaj dehogynem, en peldaul kivancsi vagyok, hogy mi lehet Veled, elvegre en is mostanaban nagyon rosszul erzem magam es szivesen beszelgetnek valakivel ezekrol...
2021. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok !

Nekem is irhattok...

Nekem egy diagnózis miatt vannak ilyen gondolataim.

nem akarok így élni , h vagdosnak, így kezelnek úgy kezelnek , szurkálnak, altatnak, becsöveznek, újra épüljek fel a fájdalombol , maradjak udvarias , hálás és fizessek ( magán ) újra várjam a szövettant és rettegjek... aztán kiderül nem sikerült , a professzor kedves és mosolyog , megnyugtató a hangja , de én már úgy érzem kívülálló lettem az életben , nem sportolhatok, nem dolgozhatok , nem szexelhetek, mindig várjuk a gyógyulást , “neked pihenned kell, neked pozitívnak kell lenned , neked hálásnak kell lenned”

Mennyivel egyszerűbb lenne már csak dacból is befejezni.

2021. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat betegsegekkel fajdalommal akarfizikai akar lelki vagy mind2 folyamatos tunetekkel rosszul letekkel elni minden egyes nap nem lehet en se birom igy sokaig mintha azert szulettem volna a foldre hogy szenvedjek a korulottem levo emberek ismerosok szomszedok haverok elik az eletuket nincs semmi bajuk egeszsegesek boldogok hogy irigylem oket gyulolom az eletem gyulolok elni barcsak tobbet fel se kelnek tokom az egesz szarba
2021. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan!

Terveznek, utaznak és nem is értékelik az egészségüket. Én meg az utca végéig sőt a kapuig sem tudok elfutni ...

én mit tervezek ? a következő mutetet , a konzultációt , a várakozást , a szovettant

2021. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezaz en emlekszem kb 7eves voltam volt egy szomszed neni bacsi aranyosak voltak ugy kezeltek mintha az unokajuk lettem volna akkor meg videken laktunk mindig hoztak valamit ott jatszottunk stb tok jo fejek voltak es a neni mondta az egeszseg a legfontosabb akkor meg nem tudtam mire gondol de o rakos volt meghalt sajnos. Most miota evek ota szenvedek elottem van hogy mit mondott akkor hat igen ha nincs egeszseg semmi sincs borzaszto igy elni en mar csak meghalni akarok
2021. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ugye?

ha nincs egészség , semmi másra nek tudsz gondolni , mint hogy egészséges akarsz lenni.. a kérdések .. miért pont én ? Jártam szűrésre , gyakrabban mint kellett volna. Mégis baj lett.

Mintha az életemet és a lelkemet egy óriási fekete takaró fedné.

Elég volt a kontár orvosokból és a hamis mosolyú nővérekből is ( már amelyik mosolyog )

2021. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Meg mindig vannak ilyen gondolataim.
2021. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom , de szerintem a hirtelen frontok hozzak elő illetve munkahelyi stressz.
2021. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!