Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham “hullámzóan”?

Pánikroham “hullámzóan”?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, aki pánikbetegségben szenved vagy pánikrohama volt már , hogy nálatok volt olyan, hogy reggel pl. felébredtek és minden jó majd ahogy telik az idő a nap folyamán egyre rosszabbul érzitek magatokat akár pánikroham is kialakulhat, majd utána megint jól és rosszul? Ilyen hullámszerűen?


Illetve lehet egy pánikroham 2-3 perces ?



2021. ápr. 20. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen , lehet.

Jöhet akár mikor, szétcseszi a létezés érzését is aztán Talán elmúlik az alvással, akkor is persze otthagy némi szorongást.


Olyan is volt hogy megörültem hogy elmúlt , erre az agyam: oh, mi is múlt el? *Bumm*

2021. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem pl. Tegnap volt az.. hogy ébredés után minden jó volt, majd éreztem egyszer így a semmiből , hogy tök gyenge lett lábam ilyenek, majd elkezdtem enni és akkor jött rám ilyen érzés ,mintha pánikroham lenne.. de kb 2-3 perc volt csak.. aztán megint minden jó volt.. majd ra 3-4 órával később megint tök szarul éreztem magam :/.
2021. ápr. 21. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!