Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért változik óráról órára a...

Miért változik óráról órára a véleményem?

Figyelt kérdés

Egyik nap kitaláltam, hogy veszek egy másik ágyat, mert a mostani nem jó. Kiválasztottam párat neten, másnap felkeltem, és mondom mekkora baromság. Nem kell másik.


Egyik nap főztem levest, másnap eszembe jutott mikor ettem, hogy nem is ilyet kellett volna csinálnom, el is csesztem, szarul főzök.


Pár nappal később ugyanazt főztem, rájöttem milyen jó mégis csak az a leves.


Kitaláltam kéne második kutya, aztán el is ment a kedvem a dologtól, ugyanis nincs rá keretem, ha bármi baja lenne, nem tudnám szűkölködés nélkül állni.


Kitaláltam, hogy elmegyek sétálni a városba, arra fele indultam a kutyámmal, félúton meggondoltam magamat, hazajöttem. Megbántam a sétát.


Egyik délután lefeküdtem aludni, mert előző éjjel rosszul aludtam. 2 perc után kipattantam az ágyból, elvittem kutyámat sétálni, kb 2 órán át csak mentünk.


Össze - vissza jutnak eszembe dolgok, aztán vagy megbánom azokat, vagy nem.


Mitől van?


Hormonokra gyanakodtam, endokrinológust megjártam, tudtommal nincs ilyesmi problémám.


2021. máj. 5. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

döntésképtelen vagy

valami mérleg van benned xd

2021. máj. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán belső bizonytalanság. Arra voantkozó kétely, hogy biztos jó ez az út, amit csinálok. Érdemes volt elmenni egyetemre, vagy inkább szakmát kellett volna választani? Aztán kicsiben pedig ilyen szintű dolgok, amiket írtál, de azt hiszem ugyanaz a gyökérok. Szerintem oda kell eljutni, hogy mindegy melyiket választod mert nem számít. Pontosabban meg te döntöd el, hogy mi számítson, mert sok dolog egyformán jó vagy rossz, és te adsz neki értelmet.


Szerintem ezekkel a legtöbben tudunk dilemmázni, nem csak te vagy így vele

2021. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!