Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan erösödjek meg lelkileg...

Hogyan erösödjek meg lelkileg ha már ugy erzem nem birom?

Figyelt kérdés
Valami tipp esetleg? Nagyon kivagyok több szempontbol is..az hogy csalad baratok kizarva mert jelenleg nincs senki korulottem.egyedul vagyok es magamat kell kihuznom ebbol az allapotbol csak nem tudom hogyan amikor elni sincs kedvem.
2021. máj. 27. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi váltotta ki ezt?

Egyébként, találj esetleg magadnak hobbit, vagy csináld azt amit szeretsz, lazíts, gondolj arra hogy te igen is ki tudod magad húzni ebből, mert erős vagy. Keress társaságot akivel tudnál beszélgetni. Vagy, ki is írhatod magadból ami bánt.

2021. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy semmihez nincs kedvem.regen rajzoltam meg ilyenek de mar arra sem tudom ravenni magam.nem tudok koncentralni semmire.
2021. máj. 27. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, de már tudom, hogy az ember mindig többet kibír, mint gondolná. Hajrá, kitartást, és próbálj valamit találni, ami egy kicsit is érdekel, örömet szerez és az segíteni fog az előrelépésben.
2021. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!