Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A monotonitás tures fugg az...

Bulcsando kérdése:

A monotonitás tures fugg az IQ-tol ?

Figyelt kérdés
Én már gyakran egy nap után is annyira elunom magam az utcán hogy elkezd görcsölni az agyam (ez normális , mitől lehet?), de vannak akik évekig kinn vannak, hogyan csinálják ?Vagy mi a helyzet a magán cellával ?

#unalom #fásultság #gyenge idegrendszer #frusztrálódás #monotonitás tures
2021. jún. 18. 01:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Mindenki unatkozik ? Vagy vannak olyanok akik alapvetően se nagyon unatkoznak ?
2021. jún. 18. 01:47
 2/3 anonim válasza:
47%

Eichmann, a dél-Amerikában elkapott náci szerint az unalom a legnagyobb büntetés.

A nácik elég magas IQ-val rendelkeztek ezt derítette ki egy amerikai pszichológus a nürnbergi per alatt. Véleményem szerint van összefüggés. A kevésbé intelligens ember a legapróbb dologgal is elfoglalja magát, nem unatkozik semmin gondolom.

2021. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte bármivel le tudom kötni magam és imádok csak úgy elgondolkozni is.

Ha internet van, akkor alap, hogy elvagyok, de egy újságot is adhatsz a kezembe, sőt, üres papírlapokat és tollakat.

A monotóniát is akkor szenvedem meg, ha a munka monoton és koncentrálni kell rá. Ha alig kell koncentrálni, egészen bírom, mert a gondolataim máshol.


Nem túl magas az IQ-m, de azért nem is vészesen alacsony, a minimumot megütöm.

2021. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!