Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz, hogy rossz hangulatunk...

Igaz, hogy rossz hangulatunk testi panaszokat okoz?

Figyelt kérdés

Állandó kilátástalansagban vagyok úgy érzem

Emellett úgy érzem megváltás lenne a halál.

Sokmindentol felek, h elvesztem a szeretteim idővel

Nem merem senkinek mondani, mert szégyellem, de eljutottam odáig, h megváltás lenne ha meghalnék, de megölni nem merem magam. :(

Szóval szedek gyógyszert mégis így vagyok.

Csaladtagjaimnak senkinek se merem mondani ezt , se barátoknak

De kivok már nagyon állandóan bognom kell ezt érzem

Dolgozok emellett is számos testi tünetek vannak zsibbadas a talpamba kezeimben



2021. jún. 25. 23:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Mit tehetnek, h ne érezzem így magam nem bírok így élni és ez egyre rosszabb rossz a közérzetem minden

2 éve nem gyogyulok

Pszihiaterem már nem tud segíteni mondta h szedjem a gyógyszerek

Állandó bűntudat gyötör stb

2021. jún. 25. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:
IS okozHAT
2021. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Akkor menj másik pszichiáterhez, és pszichológushoz is.

Kineziológus, stb.

2021. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, egy jó stresszes élet ki is nyírhat negyvenes éveidre.
2021. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az segített enyhíteni ezeket a problémákat, hogy elkezdtem református gyülekezetbe járni. Ott azt tanítják, ha bűntudat gyötör meg kell vallanod Jézusnak a bűneidet és Ő onnantól eltöröltnek tekinti azokat. Persze ha nem hiszel ebben én nem erőltetem rád, de nekem sokat segít az, hogy egy olyan közösségbe járok, ahol az emberek egymáson segítenek és a folyamatos lelki fejlődésre törekednek. Ajánlom még, hogy kezdd el az Újszövetséget olvasni. Nekem azóta sokkal könnyebb az életem és én még rosszabb állapotban voltam mint te. A családdal pedig szerintem beszéld meg ezeket a problémákat, mert könnyít a lelkeden ha valakivel ezt megbeszéled. Azzal kellene akiben a legjobban bízol. Én saját példából ennyit tudtam segíteni remélem minél hamarabb meggyógyulsz.
2021. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!