Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordult már veletek ilyesmi?

Előfordult már veletek ilyesmi?

Figyelt kérdés

Mostanság valahogy nem találom a helyem. Csomót idegeskedek olyan dolgok miatt,ami igazából nem életbevágó,vagy (még) nem aktuális,de azért fontos lenne. Nem is idegeskedek,hanem inkább ilyen szorongásféle fog el. Pl. tudom,hogy jönni fog a villany számla (kb 15000) tudom,hogy lesz miből kifizetnem,úgy hogy mellette még marad másra is,mégis feszélyez. Sokszor van úgy,hogy azt mutatom mennyire erős vagyok,de legszívesebben zokogva rohannék el. Vagy tükörbe nézek és nem tetszik a látvány,legszívesebben szembe köpném a tükröt. Talán úgy saját magammal nem vagyok kibékülve,vagy nem is tudom. Nem jó ez így... :(

L/20


2010. aug. 26. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen periódusom.

Ezt sokan azonosítják a pánikbetegséggel, szorongással, esetleg depresszióval.

A legjobban úgy lehet kijönni belőle, hogy mindenben próbáljon az ember a pozitív dolgokra koncentrálni. És fontos az is, hogy szénhidrátszegény, változatos étrendet vezess be (legjobb lenne a paleolit) illetve szedj sok vitamint. Bármennyire is furcsán hangzik vagy közvetettnek tűnik, de a krónikus vitaminhiányra is visszavezethető sok esetben a Te problémád. (Vitaminok: jkvitamin, twinlab, naturvitaminbolt, ajánlott műfaj: Ca+Mg, C-vitamin, D3 vitamin, multivitamin. Megadózisban!!!)

2010. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

21:43


Köszi a választ! Az a helyzet,hogy eszek én rendesen,néha túl sokat is az a baj...

2010. aug. 26. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Uaz vagyok. Nem az a lényeg, hogy sokat egyél, hanem az összetételre figyelj. Keress rá a paleo étrenre, hidd el, sok gondodat megoldhatja.
2010. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer! :)
2010. aug. 26. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!