Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a pánikot?

Figyelt kérdés

Tavaly pánikbetegséggel és egyebekkkel diagnosztizáltak. Hónapok óta nem volt pánikrohamom, még csak nem is szorongtam.

Gimnazista vagyok, múlt héten matematika fakultáció előtt rám jött a rosszullét. Kikéretőztem mosdóba, és nem mentem vissza. Megint rettegek. Félek, hogy rosszul leszek.



2021. okt. 12. 07:31
 1/1 anonim válasza:
55%

Én azon az elven vagyok, hogy a pánikbetegséget egy stresszesebb dolog, esetleg időszak váltja ki.

Nekem tavaly voltak pánikbetegségre utaló tüneteim és nekem a munka miatti stressz hozta ki szerintem. Ez a munka most megszűnt és vele együtt az állandó szorongás a reggeli ébredés utáni gyomorgörcsök. Nem mondom azt, hogy teljesen jól vagyok, de bízom benne, hogy hamarosan eljön az az idő is.

Neked nem lehet, hogy a suli miatt van ez a szorongás?

Családi problémák esetleg?


25/F

2021. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!