Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azok között, akik még a 20as...

Azok között, akik még a 20as éveik végén is szorongtak, es kilatastalannak látták az életet, milyen sikertörténetek születtek?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatra lennék kíváncsi, hogy ha volt egy nehézhelyzeted pszichésen, akár párkapcsolat akár munka, akár trauma, vagy családi gond, de bármilyen okból kifolyólag, ami miatt nem haladt az életed, hogy másztal ki belőle?

Főleg olyanok válasza érdekel, aki 28 már elmúlt, mikor eldontotte, hogy pszichologushoz fordul.

Elsősorban a pozitív kimenetelű dolgok erdekelnek, hogy motiváljon. De akinek nem sikerült (még), az is írjon bátran.

Köszönöm a válaszokat!


2021. nov. 13. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem rólam lesz szó: Párom 25-26 évesen teljesen család nélkül maradt, anyja, apja, nagyszülei mind meghaltak, volt aki nagyon sok szenvedés után. Párom eleve kicsit szétcsúszott életet élt, a családi háttere miatt, és beleragadt egy borzasztó kapcsolatba is. Én úgy ismertem meg őt, hogy már szakított ezzel a nővel, akkoriban párom teljesen szét volt csúszva érzelmileg, és mindenhogyan. Legalja munkát végezte, szobát bérelt ötödmagával, füvezett, én mégis megláttam benne valamit. Annyira szeretet éhes volt, és már akkor törődni akart velem, de érzelmileg káosz volt, sokszor minden átmenet nélkül mintha elvesztette volna a jelennel való kapcsolatot, bocs a hülye megfogalmazásért... Az összes barátnőm ellendrukker volt, mindenki le akart téríteni róla. Én nem tágítottam. Mellettem abbahagyta a füvezést, hozzám költözött, megnyugodott, beiratkozott főiskolára, elvégezte, most baromi jó állása van, itthon van home officeban, van egy kutyánk, közös hobbijaink, rengeteg mindent köszönhetek neki én is, nem akarom nyújtani a szavakat. 9 éve együtt vagyunk, ő a legjobb barátom is egyben. Nem tudom ilyen sztori érdekelt-e, bocsi ha nem.
2021. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elso, de jo ilyeneket olvasni :) de ez azert 1000bol egy.
2021. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1, éljen! Tényleg jó volt olvasni. Igazi Happy end :)
2021. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!