Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki érezte úgy, hogy akkor...

Ki érezte úgy, hogy akkor tudná az életét radikálisan jó irányba megváltoztatni, ha pl. Nyerne a lottón egy jelentős összeget, vagy örökölne, egyéb(nem törvénytelen) úton tenne szert pénzre?

Figyelt kérdés
Mert a mai világban kb. mindenhez pénz kell. Ha nincs és benne ragadsz ebbe "csórósáig-i állapotba" esélytelen mentálisan és fizikai szinten is jól lenni. Hiába is próbálkozol egészséges maradni csak leépülni szépen minden téren. (nem a test normál természetes öregedésére gondolok) 38F

2022. jan. 2. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Sokan.. aztán lásd amcsi lottónyertesek többsége 5 év alatt elszórta a nyereményét.. mert ő megérdemli a "drága autót" meg a "nagy házat"


Ha nem tudsz a semmiből pénzt csinálni, akkor nem fog sokra menni a lottónyereménnyel se... és akkor még ott van az a bökkenő, hogyha az esélyeket nézzük, hogy nagyobb esélyed van arra, hogy beléd csap a villám az életed során, vagy hogy pont a lakásodra zuhan egy repülőgép.. minthogy nyersz a lottón.

2022. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én!
2022. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha elajándékozod a felelősséget, megy vele a kontroll is, mivel a kettő egy és ugyanaz. Ne add oda, inkább vállald fel, hogy egy állat vagy, és csak figyeld a lehetőséget, és ne félj nagyon csúnyán megszívni, mert abból lesz a MÁS MÓDON SEHOGYAN MEG NEM SZEREZHETŐ TAPASZTALAT, ami definíció szerint az a "tisztességtelen előny", ami idővel elegendő lehet arra, hogy végleg elbúcsúzz a csupasz segg állapottól.


Nyilván az elméleti alapok összevadászása és tényleges megértése nem úszható meg, de a beleállás fogja azt a pluszt megadni (idővel), ami kiemel a tömegből (idővel).

2022. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Kötve hiszem, hogy nagydobra verik akik nyernek lottón nem tudható nyilvánosan ki nyert tudtommal. Ez alapján nem tudom mire alapozod az állításodat, ráadásul a föld másik feléről példálózol.? Ez alapján semmi statisztika nem létezik arra, hogy ha valaki relatíve sok pénzhez jutott az be tudta fektetni és megalapozta anyagilag magát vagy elherdálta. "Gyorsan jött - gyorsan ment alapon." Ha meg sosem volt "sok pénzem" honnan tudnám (vagy bárki tudná) előre, hogy nem jutnék vele előre. Ami volt mindig kevés pedig nem elittam, elcigiztem, hétvégén bulizásban elvertem.


3# Nem tudtalak követni abban amit írtál.

2022. jan. 2. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Oké, ha ez is túl nagy erőfeszítést kíván, akkor csak lottózzál!
2022. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Miből tudod, hogy lottózok[?] (Soha nem is lottóztam pontosan a lényegében nulla nyerési esélyek miatt.)
2022. jan. 2. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki szegény, az nem szabad!

És én imádom a szabadságot - az egészség után ez a legfontosabb!

Nem vagyok igazán csóró, de nincs is sok pénzem. Így kicsit érzem szabadnak magam.

Ha rám szabadulna egy nagy összeg, azt nagyon okosan kezelném!

Nem vennék sznoboknak való sok sz@rt: órát, ruhát egyebet.

Becsavarognám az egész országot, majd az egész világot.

A tapasztalataimat hazahozva a szülővárosomban kamatoztatnám a külföldön tanultakat! Igyekeznék hasznosan élni, miközben szabad és boldog lennék.

2022. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!