Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Találkoztatok már olyannal,...

Találkoztatok már olyannal, akinek több személyisége van és elbeszélget a másik énjével? 🤔🙄

Figyelt kérdés

Akár 3-4-5 személyisége van és skizofrén. Ördög és angyal egyszerre, vagy cuki kis nyuszika, a másik pillanatban meg átvált dühös morgó medvévé, vagy vad oroszlánná. 🐰🦁

És elbeszélget magával, mintha másik ember lenne. Nem ura önmagának, instabil jellem. Zavaros, kattos, furcsa, nem százas, nincs ki mind a 4 kereke .. 😬🤪



2022. márc. 20. 17:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És más-más közegben más arcát mutatja ki. Mint a kaméleon...
2022. márc. 20. 17:40
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem így kéne beszélni mentális beteg emberekről, nem gondolod?
2022. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Néz utána a disszociatív személyiségzavarnak jobban...
2022. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Hú de ostoba vagy. A skizofréneknek nincs több személyiségük, ez a disszociatív személyiségzavar.

Egyébként rettenetesen undorító vagy, vágod, hogy trauma miatt alakul ki ez a kórkép? Nem szórakoztató és nem is vicces. Köpj fel és állj alá inkább.

2022. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Általában az emberek keverik ezt a 2 kórképet.


Mindenki azt hiszi, hogy a tudathasadás egyenlő a többszörös személyiséggel. Ritka, aki elég tájékozott a témában.



Kedves kérdező, a skizofrénia a személyiség szétesését jelenti,továbbá téveszmékkel hallucinációkkal párosul.


Szerintem nem beszélgetnek a disszoc. szem. zavaros alterek egymással. Sőt! Ha az egyik alszemélyiség van jelen, a beteg nem is emlékszik mi történt, mit tett ez idő alatt. A több énje és maga sem tudnak egymásról, ha jók az ismereteim.

2022. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És miben másak mondjuk a skizofrének és az autisták?
2022. márc. 20. 20:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az autisták nincsenek pszichózisban. Nem hallucinálnak. A skizofrénia általában fiatal felnőttkorban alakul ki, az autizmus veleszületett. Az autista be van zárva a saját kis világába. Máshogy érzékeli a dolgokat. Problémát okoz számára a beilleszkedés, a társas kapcsolatok, másképpen reagál a világra.
2022. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ismertek mentális beteg és személyiségzavaros embereket? Amúgy én senkit nem bántok, már csak azért sem, mert szerintem én középsúlyos autista vagyok. 🤷‍♂️

Nem értem a jeleket és nem megy a társas tranzakció. Olyan vagyok, mint egy robot, vagy mint Sheldon Cooper, csak az ő IQ-ját el kell osztani 3-mal és nekem kb annyi van.

Ti barátkoznátok autista, vagy más személyiségzavaros emberekkel? Autistákat felvesznek valahova dolgozni?

2022. márc. 22. 17:06
 9/11 hgwell ***** válasza:

Aki sokat van egyedül, hangulat ingadozásai vannak, ezek mentális(lelki) problémák. Szellemi problémáknál lehet ép lelked, mentálisan lehetsz belül jó hangulatban, attól, hogy szellemileg nem érted a világot, ez inkább nöknél fordul elő.Fizikai-szellemi problémáknál nem beszélünk mentális világról, a dns és neuro állapota kizárólag gyógyszerek hatásának köszönhetően marad ép és könnyen lehet inkább romlik, ezekre külön, általában személyekről elnevezett kórok diagnosztikája van és itt fennáll a teljes kiszámíthatatlanság állapota.A 'MIÉRT' kérdőszó, az állapot vonatkozására már nem nyílvánítható bármi is történt az esetek többségében már nem javítható.


Van olyan normál belátóképességű, akit csak összevernek és soha többet nem tud beszélni,járni és remegései vannak, ..hidd el ott még mindig jelen van a mentális állapot, mert ö egészségesen született, valamint...amíg remeg, addig élni akar a sejt avagy összeomlani.


Egyébként minden élő sejt rendelkezik mentális állapottal, csak van olyan helyzet is, amikor nem vagyunk képesek észlelni, mint a poltergeist tevékenység.


A sejt/részecske ha fizikailag nem képes azonosulni testel, akkor képet ad neked vagy neki, hogy érzékeljen vagy érzékeljék, akár egy villámcsapás.


A személyiségzavarok általában mentális problémákból adódnak és túlfokozódott érzékelési funkciót látnak.Mások arca lehet a te tested lelke és mások lelke lehet a te tested arca. Szexualitás. Gyilkolás. Mérlegelés. Sokat gondolkozol, sokat cselekszel vagy fordítva vagy kavarva.


Mit főztél ma magadnak otthon?? Tudsz főzni?

2022. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hgwell ***** válasza:
Az elbeszélget magában a mélypont lelkileg és túlfokozódott idegi struktura, mint mély-keserves sírás és fájdalom mint mikor valakit elevenen kínoznak és nyúznak.
2022. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!