Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichopata nárcisztikussal...

Ha pszichopata nárcisztikussal volt hosszabb személyes kapcsolatom, ahol a vége felé nagyképű volt és engem lenézett. Ha eszembe jut feldühít, akkor ajánlott pszichológushoz mennem?

Figyelt kérdés

Mennyi idő lehet ez pszichológusnál?


Vagy elég csak az idő és majd nem fog feldühíteni? (Pszichológus nélkül)



2022. ápr. 2. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon is ajánlott, nyilván neked is vannak problémáid, csak magadért is érdemes.
2022. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Mikor lett vége a kapcsolatnak? Ha már régen akkor igen, elmehetsz, hogy gyorsabban leküzd, mert ez sokáig ülhet a válladon.

Ha nem rég, akkor várj még picit.

2022. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak te tudod, szerintem most pár alkalmat ki lehet fizetni. Engem a gátlástalan pszichopata haverom tett tacsra a hatalmi harcaival és a gonoszságaival, én is azt mondta majd megoldódik idővel, de végül még most is érzem a csalódást és a dühöt
2022. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a saját anyám ilyen.teljesen beteg.mwg kell velük szüntetni a kapcsolatot,mintha úgymond meghalnanak.en úgy teszek mintha idegen öregasszony lenne.nm tartozók neki semmivel.te is így fogd fel,a saját életedre koncentralj.
2022. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!