Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom magam teli van a...

Vagdosom magam teli van a alkarom vágásokal hogy tündesem el? nagyon meleg van és már pulovert nem birom.

Figyelt kérdés
Vagdosom magam teli van a alkarom vágásokal hogy tündesem el? nagyon meleg van és már pulovert nem birom.
2022. ápr. 25. 18:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Gézzel tekerd be a vágásos részt, kamuzd hogy baleset ért.
2022. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Egész nyáron bekötött kézzel nem mondhatja mindig hogy baleset.
2022. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%
Akkor tetováltassa ki a vagdosott részt, vagy alkoholos filcel színezze be a vagdosást. Ez jó nem?
2022. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Miért vagdosod magad? Akkor ez nem jutott az eszedbe? Alkoholos filcre szavazok.
2022. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
71%
Elvileg az essence korrektor jól fedi
2022. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy, ez bizony ki fog derulni, ami nem is baj, akkor talan megkapnad azt a segitseget, amire szukseged van.

Kenheted alapozoval, korrektorral, de ha meg el is takarja, akkor is latszik, hogy van valami fura plusz reteg a karodon+ leizzadod melegben.

2022. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
25%

El kell döntened, hogy mi a fontosabb. A vagdosás, vagy a rövidujjú kényelmesen...

A kettő együttnem megy.

2022. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
67%

Aki nem erti hogy miert vagdossak magukat egyesek..


Nos azert mert igy legalabb egyetlen egy pontra osszpontosul a fajdalom. Kontroll alatt tartja az erzeset.


Szoval tudom, hogy nagyon vicces belerugni masba de annyi mas topic van ahol lehet trollkodni. Miert pont ott

2022. ápr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy, vállald fel. Én a combomon szoktam. A friss sebeket én is eltakarom, azt nem kell látnia senkinek, de a már kifehéredett, begyógyultakat felvállalom. Ez van, nem tudok vele mit csinálni, nem szeretnék egész nyáron hosszú gatyában lenni. Majd ha egyszer kigyógyulok ebből, tetováltatok rá, de addig is felvállalom. Egyébként még soha senki nem szólta meg őket.
2022. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 NTBS ***** válasza:
82%
Fordulj szakemberhez, aki segít feldolgozni.
2022. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!