Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolapszichológussal megbeszé...

Luca16 kérdése:

Iskolapszichológussal megbeszélhetem hogy vagdosom magam?

Figyelt kérdés
Menni fogok iskolapszichológushoz és nem tudom merjek-e róla beszélni neki.

2022. máj. 16. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem szeretnéd hogy kiderüljön az iskolatársaid előtt akkor csak abban az esetben ha teljesen megbízol benne!

(Bár ez lenne a lényeg)

Viszont ha nem akkor keress fel egy másik függetlent!

De az önbántalmazásnak semmi értelme ezt meg kell értened!

Mindenképp kérj segítséget!

2022. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

1: ne ijesztgesd már!


A pszichológusnak titoktartási kötelezettsége van, hogy a fenébe derülne ki az osztálytársak előtt???


Kérdező! Menj bátran a sulipszichológushoz - egészen biztosan fog tudni segíteni abban, hogyan tovább...

2022. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is mond el neki.


Nyilván tudja a kérdező hogy nem jó amit csinál, pont ezért kell segítséget kérni mert ennek mindig lelki háttere van.

2022. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Na várjunk

mikor én közép suliba jártam nálunk egy pletykás nő volt és onnan tudtuk mivel olyan dolgokról tudtak diákok amikről nem kellett volna

Pl hozzam az osztályfőnök is oda jött emberekről érdeklődni hogy ezt meg azt hallotta tehát gondolom Bem az érintett személy kürtölte szét de mindegy.

Én inkább máshova mennek mint az iskolaihoz

Mivel teljesen más egy ilyen dolgot megbeszélni mint azt hogy rosszak a jegyeim vagy nem megy a tanulás vagy xy beszologat szünetben de mindenki saját döntése mit csinál

És úgy gondolom azzal hogy aztmondtam inkább ha úgy van keressen fuggetlent nem mondtam rosszat 😉

2022. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Meg. A pubertáskor gyakori problémája ez, elvileg tudnia kellene tanácsot adni neked.
2022. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
80%
Mindenképpen, mert szükséged van rá, hogy valakivel beszélj. Ha félsz a "lebukástól" keress itt random embereket, de ők nem biztos, hogy szakemberek.
2022. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!