Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiások,bipolárisok...

Szociális fóbiások,bipolárisok ti tudtok dolgozni?

Figyelt kérdés
Zavarba vagyok emberek közt és állandoan rettegek hogy elrontok valamit. Sajnos nem is értek semmihez és le is nézem magam. Plussz még ingadozik a hangulatom is a bipoláris miatt.sokat vagyok depresszios.nagyon aggodok a jövőm miatt. Nem tudom mi tévő legyek. Sokszor már az öngyilkosságon agyalok de nem merem megtenni.
2022. máj. 28. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az rosszabb és lehangolóbb ha belegondolunk, hogy ennek nincs vége. Dolgozol közben szorongsz amíg meg nem halsz, hacsak el nem éred a nyugdíjt, ami nagyon messze van. Én próbálom egyesével túlélni a napokat, és bele sem merek igazán gondolni, hány napot kell még így átélnem.
2022. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Rendszeres kontroll, rendszeres gyógyszerszedés így leszek munkaképes. Mindenki pénzből él. Hiperkén egy szuperhős vagyok, depressziósként pedig egy halálba menetelő sötét erő. Voltak öngyilkossági kísérleteim is, de túléltem. Találd meg a megfelelő hatóanyagokat számodra az orvosoddal, mert enélkül nehéz lesz.
2022. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Sokat számít, h mit szedsz.
2022. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is szociál fóbiás vagyok pánikrohamokkal, így dolgozok, nem egyszerű. Próbáltam több antidepresszánst de általában nem tudok tőlük aludni. Most olyat próbálok ami altat, meglátjuk mennyire fog hatni.
2022. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem szoc fób, bipollal, C-PTSD-vel. Nehezen tudok dolgozni.
2022. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Engem nagy nehezen leszazalekoltattak, így hogy "fiatal vagyok csak kivételes rokkantsági segélyt kapok.de legalább kapok.etkezesi jegyet és most pékárut is kapok családsegítotol. A lényeg,hogy akarj jobban lenni.en egész télen direkt mentem emberek közé de ha nm voltam jol akkor bicajoztam és az levitte a feszkot rólam. Védett munkahelyen kezdtem áprilisban,de engem senki nm pénzel így magamert és a kutyamert küzdök. Eleinte zavaró voltak a munkatársak meg elég rosszindulatú némelyik.de csak 4orat kell kibírni van két szünet is nekem. Nekem önbizalmat ad,hogy kikapartam magam a kak îból.szedni kell a gyógyszert es mindennap tenni a lelki egészségededert ez van, ezzel lehet élni.mar voltam fürdőben,vonatoztam.senki nm látja rajtam milyen gyógyszereket szedek.ha kell akkor kell.
2022. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Igen, tudok. Szerencsére pörgős munkahelyem van, ahol nem tudok a problémákon agyalni.

Igaz szociális fóbiám nincs.

Viszont van mellette egy csómó más bajom. Szerintem amúgy minden a gyógyszerbeállítástól függ. (Értsd. Ne szedáljanak zombivá, de ne is legyen erős mániás epizódom)

2022. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Melyik gyógyszereket szeded és milyen mennyiségben?
2022. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Ugyanez a problémám,leszázalékolt 40 es férfi vagyok.

A segélyt beosztom és még mindig agyalok hova kéne mennem hogy emberek között is legyek.

Szinte mindig egyedül vagyok.

2022. jún. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Rendszeres kontroll pszichiáternél, gyógyszereke szedése, így teljes életet élhetsz. Meg kell találni a megfelelő kombót. Nekem bipolárishoz a hangulatstabilizátor mellé nagy mennyiségű antipszichotikum vált be.
2022. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!