Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találok tb alapú pszichiát...

Hol találok tb alapú pszichiátert aki az indulatkezelési problémákat is kezeli?

Figyelt kérdés
Dühkitöréseim vannak, és ha pont irányába történik, akkor közlik ,hogy nem kezelnek tovább. Na de ha alapból ezzel kerestem fel, akkor miért lepődik meg, ha elszáll az agyam leordítom a fejét?
2022. jún. 20. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább TB-s pszichológust keress mert pszichiáter esetleg megkérdezi "hogy vagy", felír valami gyógyszert, aztán vagy hat vagy nem, szerintem az okot kellene kezelni nem a tünetet.
2022. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan "betegség", ami feljogosít, hogy kiabálj a kezelőorvosoddal. Az orvossal szembeni agresszív fellépés közfeladatot ellátó személy elleni erőszak, magasabb büntetési tételekkel. A gyógyszer nem helyettesíti az önuralmat. Nemcsak TB-s, de magánellátásban sem fogsz olyan orvost találni, aki ezt eltűri neked.
2022. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2: fordítva ez működhet, ha a méltóságos dokinak valami nem tetszik, ráordíthat a betegre, mert hiszen tanult eleget és őhozzá fordulnak segítségért tehát "megteheti"?
2022. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor akinek hangulatingadozásai, dühkitörései vannak azok ne forduljanak orvoshoz, mert esetlegesen túl indulatosan fejezheti ki magát. Értem. Annak ellenére sem, hogy több pszichés betegség tünete.
2022. jún. 20. 18:18
 5/14 A kérdező kommentje:

"Az orvossal szembeni agresszív fellépés közfeladatot ellátó személy elleni erőszak, magasabb büntetési tételekkel."


Ha nem fenyegetem meg fizikai bántalmazàssal, és nem bántalmazom fizikailag, akkor szerintem ez távol áll ettől

2022. jún. 20. 18:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológust keress.
2022. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#3: a beteg nem közfeladatot ellátó személy. Ha jogsérelem ér, a betegjogi képviselőhöz, integrált jogvédelmi szolgálathoz fordulhatsz.
2022. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#4: Mért hinném, hogy minden eddigi pszichiátered gonosz? Ha mindenki szembejön az autópályán, nem gondolkodsz? Több miliárd légy nem tévedhet?
2022. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Te jó ég... Miben nem téved? Olvastál bárhol konkrétumot, azzal kapcsolatban mi a viták tárgya? Semmi konkrét információ nincs itt megadva a betegségemről se amivel kapcsolatban tévedhetne.


Kértem jogi tanácsadást?


Írtam olyat, hogy "gonosz"


Egyszerű kérdést tettem fel, hogy hol találok olyan orvost aki ezzel is foglalkozik, nem csak depressziós, szorongó stb betegekkel, akiknél nyilván ilyennel nem találkozik.


Aki normális választ adott annak köszönöm. Pszichológusom van 2 éve, de gyógyszert is kell szednem.


Több jogi tanácsot, jogaimról felvilágosítást, minden információ nélküli okoskodást nem kérek.

2022. jún. 20. 19:03
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Még az jutott eszembe, hogy ha megnézed annak a TB-szakrendelésnek az orvosait ahova tudsz járni, ott hátha fel van tűntetve valamelyik orvosnál hogy pl. pszichoterapeuta végzettsége is van, vagy kifejezetten hasonló pszichés betegségekkel foglalkozik.
2022. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!