Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a tünetek lehetnek...

Ezek a tünetek lehetnek pszichésen?

Figyelt kérdés

Alvászavar, mellkas fájdalom, nehézlégzés, kis mozgástól is elfáradok és alig kapok levegőt.


Tüdőgyógyászatra megyek nem sokára, voltam mellkas röntgenen negatív lett. Minden kis tünetnél a legrosszabat képzelem, és bepánikolok rajta, hogy mivan ha...


2022. jún. 25. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kardiologian mikor voltal?
2022. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még sose, oda nem utaltak be. Sőt orvos nem is volt ott, ide is csak a asszistens küldött.
2022. jún. 25. 23:42
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Magamban is van mid.Elofordulhat szivbetegseg is.Rosszabb esetben infarktus elotti allapot.
2022. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Több hete tart, 20 éves vagyok.
2022. jún. 26. 00:00
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Uristen.Ha nagyon rosszul vagy es nem biros surgossegi osztalyon kotelesek fogadni es ellatni.

Nappal is vannak ilyen tuneteid?Szivveresnel erzel olyat mintha a nagy dobbanad utan meg lenne masik is rogton?

2022. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nappal is vannak persze. Utolsó kérdést sajnosnem értem, ne haragudj.
2022. jún. 26. 00:16
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Amikor erzed hogy dobban a szived utana van meg olyan dobogaserzesed?

Szivinfarktus elotti allapotra utalnak ezek a jelek vagy rossz esetben szivelegtelensegre is utalhat.

2022. jún. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Panikbetegseget kizarták?
2022. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem voltam még pszichiáternél se, meg pszichológusnál se.


Kardiológia helyett meg beutalnak tüdőgyógyászatra, hogy húzzák az időt.


Dobogás érzést nem tudom megállapítani.


Nem mindegy, hogy szívinfarktus vagy szívelégtelenség. De ez megnyugtató nagyon köszönöm, hogy pont a legrosszabra gondolunk.

2022. jún. 26. 13:03
 10/18 A kérdező kommentje:
Olyan mintha gyorsan fel le kapcsolnám a villanyt. Úgy dobog a szívem. Tegnap este ahogy feküdtem, hallotam ahogy dobog a szívem.
2022. jún. 28. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!