Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudja úgy kiengedni a...

Nem tudja úgy kiengedni a vizeletét ha ezt hallja valaki, ezen hogy lehet segíteni?

Figyelt kérdés

Az egyik női rokonom nem tud úgy mosdóba menni ha valaki ezt hallja.

Zenét indít vagy hangosan videót kezd nézni. Adódott egy helyzet hogy én is a mellékhelyiségben voltam amíg ő végezte volna a dolgát de elmondása szerint nem bírja tovább de így nem megy neki ezért meg kellett nyitnom a csapot zenét indítanom és énekelnem is kellett.

Miért lehet ez? Hogy lehet ezen segíteni? Hogy mulasszuk el ezt?



2022. júl. 23. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell bárkinek ott lennie, miközben WC-n van? Ennyi privátszféra mindenkinek járna. Egyszerüen hagyjátok, hogy egyedül lehessen.
2022. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szorong, esetleg ezt meg be is beszeli maganak hogy ez nem megy. En se szeretek munkahelyen nagy dolgot vegezni, de ha kell, hat kell. Miert zavar teged az o problemaja amugy?
2022. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1) feltételezem, nem (csak) otthoni mosdóról van szó, hanem lehet a fenti helyzet pl. egy áruház, pláza mosdójában is - ott vannak idegenek is

2) talán azért zavarja, mert hozzátartozója, és próbál neki valami megoldást találni, és ehhez kér segítséget

3) ha a pisilés is ilyen nehéz, akkor vajon a tampon-betét csere hogyan történhet neki, ha nem otthon van?

2022. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tamponcserének nincs hangja!
2022. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vizeletindítás nehéz, helyzettől függetlenül. Nem tudják, hogy miért. Az is lehet, hogy gyógyszermellékhatás.
2022. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gublug ***** válasza:
100%

Szégyenli, az a baj. A szégyen okozza a szorongás, visszatartást. Vannak emberek akiket ez nem zavar, de vannak akik visszahúzódóbbak vagy hiúbbak, büszkébbek és nem tudják elengedni magukat.

Én is rühellem ha pl. otthon valaki hallja h szarok vagy hugyozok. De reptéren, vasúton, bár máshol tojok rá.

2022. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem csak munkahelyen zavar, ha hallják. Meki, pláza stb nem. Ott nem, ahol ismeretlenek vannak.


Otthon sem zavar.

2022. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keressen fel egy szakembert, rosszabb biztosan nem lesz.
2022. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!