Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt a pánik - félelem okozza...

Ezt a pánik - félelem okozza ? Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Idén tavasszal kialakult nálam egy olyan "dolog" hogy a zuhany alatt hevesen kezd verni a szívem , volt hogy amikor elzártam a vizet megmértem és 161 , 157 volt , ettől csak rosszabb lett. Májusban sikerült urrá lenni ezen a félelmen és már nyugodtan tudtam zuhanyozni , de 1 hete újra kezdődött , mert bepánikoltam az ágyon fekve és felnent 130 -a pulzus , azóta megint rettegve zuhanyzok.

2022. júl. 25. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Simán lehet pánikbetegség - fordulj szakemberhez! (pszichológus, v. pszichiáter)
2022. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne zuhanyozz forró vízben és ne mericskéld a pulzusod.
2022. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit 2-es írt.
2022. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szimpla paniktunetek. A panik pedig nem mas mint adrenalin es cortisol azaz a stresszhormonok. Ez egy reakcio stresszes eletkorulmenyre. Stresszes vagy? Vagd ki az eletedbol mert a panikbol agorafobia is lehet (panik bizonyos szituacioktol, nalad pl tusolas).
2022. júl. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!