Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az,hogy a bipoláris...

Miért van az,hogy a bipoláris betegek mind értelmes ? A hülyék meg nem kapják ezt meg és boldogok.

Figyelt kérdés
Évek óta ebbe szenvedek és ez az észrevételem. Elszomorító. A hírességek,költők,írok is ebbe szenvedtek. Borzaszto ez a betegség. Ez az észrevételem. Gyógyszereket is szedek,de így is ingadozok egész nap.Nem tudom meddig bírok ezzel együtt élni.
2022. aug. 19. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem mind értelmes, de az érzelmi hullámvasút inspiráló lehet és több oldalról láttatja a problémákat. A gyógyszereid nincsenek jól beállítva, ha ennyire szenvedsz vele.
2022. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Azért ne essünk abba a hibába, hogy azt gondoljuk minden bipoláris híres költő vagy író. Amúgy nekik ugyanolyan borzasztó volt megélni a bipolaritásukat.
2022. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A természetben mindennek van előnye, és hátránya. Emiatt lehet balansz, és ezért nem lehet tökéletes senki, és semmi.

Az okos embereknek a tudás lehet hatalom, de egyben átok is, amit egy kevésbé okos még csak észre sem tudna venni, de valahogy mégis képes azt kompenzálni.

Tudod van az a mondás, hogy "hülyének van szerencséje". :D

2022. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kólauborkával ***** válasza:
67%

Sajnos ez nem értelem függö dolog, ettöl függetlenül sajnállak, de semmi köze ahhoz ki mennyi infot hordoz a fejében vagy mennyire gondolkodik logikusan, ez csak szimplán az érzelmekért felelös központ zavart müködése.

Azt tudom ajánlani, amit elöttem mondtak: a gyógyszerek rosszul vannak beállítva vagy szedve…

2022. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kólauborkával ***** válasza:
21%

Egyébként bele gondolva lehet részben én is bipoláris vagyok, de én nem érzem, hogy megnehezítené az életemet, neked milyen tüneteid vannak?

Én szerencsére hangulattalanul, kedv nélkül is rá tudom magam venni a munkára és az elvégzendö dolgokra épp ezért nem nehezíti meg nagyon a dolgokat, de én is észreveszem magamon a fellábgolási és hanyatló periódusokat…

2022. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
#5 Ha kezeletlen bipoláris lennél, akkor már bekerültél volna pszichiátriára. A kezeletlen hipománia/mánia elég feltűnő dolog a környezet számára, nem egy fellángolási periódus, ahogy te hívod. A mély és magas pontok a kedvben, nagyon nagyon mélyen és nagyon nagyon magasan vannak....mániás periódusban a kezeletlen beteg minimális pár órányi alvással is elvan abban az időszakban. Hallucináció is társulhat a betegséghez.
2022. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezőnek meg annyit, hogy nem csak értelmes emberek kapják meg a betegséget. Családbeli példán látom. Amit tehetsz, hogy elfogadod, hogy ezt kaptad és kihozod ebből a legjobbat hosszútávon.
2022. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kólauborkával ***** válasza:
10%
Ebből csak az utolsót tudom igaznak mondani, ha rápörgök valamire, de a mélypontot nem tudom mihez viszonyítani, mert ilyen ismerősöm nincs, valakinek meg az a mélypont, hogy nem nyúlhat a telefonjához 10percig.
2022. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!