Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax leszokással kapcsolatban...

Xanax leszokással kapcsolatban tanácsok?

Figyelt kérdés
Olyanok segítségét szeretném kérni akik sikeresen leszoktak a xanaxról. 5 hónapja vagyok függő és leszeretném tenni. Az utóbbi napokban sikeresen lecsökentettem napi félre. De folyamat szorongtam 3-4 nappal ezelőtt. Erős szorongás és depresszió volt rajtam azért vissza tértem a napi kettőhöz. Reggel egy egész és este egy egész. Hogyan tudnám lecsökkenteni úgy, hogy ne érezzem magam nagyon rosszul? Kb hány hónap alatt tudom elhagyni?

#nyugtató #függőség #Xanax #xanax leszokás
2022. aug. 22. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A legegszerűbb, ha megbeszéled az orvosoddal, aki felírta neked. Ő az állapotod nyomon követve tudja, hogyan érdemes fokozatosan csökkenteni a dózist.
2022. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Oké, tényleg beszélj az orvosoddal.


Itt valaki írta korábban, hogy ő úgy szokott le a gyógyszerről, hogy csak napi 1-et szedett már, és utána körömreszelővel reszelgette azt az 1-et. Szóval nem felezte az 1-et, hanem reszelt belőle, szedte 1 hétig, utána megint reszelt belőle egy picivel többet, megint szedte 1 hétig, stb.stb, és így a végén sikerült elhagynia.

2022. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Hámy mg-os tabletták?


Irányadó lehet 2 hetente 0,25 mg-al csökkenteni. De lehet gyorsabb, lassabb, egyszere nagyobb adag elvétele, kisebb. Amíg csökkentés utám még van megvonási tünet, nem érdemes lentebb menni mert összeadódik.

2022. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elkezdted csökkenteni?


Én is leszokóban vagyok. Pocsékul.

2022. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Elkezdtem csökkenteni egy féllel most ismét.
2022. aug. 29. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nap hány mg-ot szedtél?


Én is leszokok. 1,5 mg-ról.


Már csak 0,25 mg-ot szedek.

2022. aug. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!