Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírom elviselni, ha...

Miért nem bírom elviselni, ha idegenek érnek hozzám?

Figyelt kérdés
Kényszerbeteg vagyok és gyógyszert szedek rá, 25 éves vagyok. Egész jól vagyok tőle, de képtelen vagyok elviselni azt, ha valaki hozzámér, különösen, ha nem szimpatikus. Sajnos munka miatt sokat kell metropotlo buszon utaznom. És nem tudom kikerülni. De olyan szinten sok rajta az ember a legtöbbször, hogy képtelenséf, hogy véletlenül ne érjenek hozzád. Még így is, hogy kényszeresen figyelem és koncentrálok, nehogy hozzámérjen valaki. Ugyanis ha valaki hozzám ér, akár csak a ruhája egy pillanatra, akkor az szexuális zaklatásnak élem meg és undorodom tőle. Sokszor dühroham jön rám ilyenkor és a buszon üvöltözök. Viszont ha nekem tetsző nő ér hozzám, akkor azzal nincs semmi bajom. Sőt az még jól is esik. De képtelenség úgy helyezkedni, hogy csak ilyen nekem tetsző nők érjenek hozzám. Különösen a 40-50 körüli nőket gyűlölöm és nagyon undorodok tőlük egytől egyig, valószínűleg azért is, mert a munkahelyemen nagyrészt ilyen korú nők vesznek körül. Mi lenne a megoldáa erre a problémára? Egyszerűen én ezt nem tudom megszokni és elviselni, hogy idegenek érnek hozzám. Undorodom tőle és olyan érzetet kelt bennem, mintha szexuálisan éritkeznék velük.

2022. szept. 7. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tobbfajta lehetoseg van, valassz:

-mindennap taxival mesz meloba

-mindennap erollerrel mesz meloba

-veszel kocsit azzal mesz

-biciklivel mesz

-tomegkozlekedessel mesz es hozzaszoktatod magad hogy hozzadernek. Ez az egyetlen hosszutavu megoldas az osszes kozul. Ez egy fobia. Fobiat csak megszokassal lehet legyozni. Felszallsz buszra es mindenkit megerintesz, pont ugy allsz hogy mindenki “atmenjen rajtad” stb, mig megszokod. Keserves, de hatasos.

2022. szept. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!