Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ellenzik sokan az...

Miért ellenzik sokan az antipszichotikumokat?

Figyelt kérdés
Az előző pszichiáterem írta fel, azóta szedem depresszióra, amitől azóta jobban vagyok, viszont átkerültem egy másik orvoshoz, és az volt az első kérdése, hogy ugye nem ezt a gyógyszert szedem?

2022. szept. 12. 09:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%
9.es vagyok. Két hónapos kórházi tartózkodás kb 9kilo felugrott akkor és azóta még 15kb. Télen két ruha méretetet lefogytam,jött a nyár bamm visszahiztam. Nekem ez a legrosszabb mellékhatása. Ahogy elkezdték a gyógyszerezest a kórházban nm jött meg a menstruációm,azóta kétszer háromszor jött meg és nagyon erős PMS szindrómat okoz,mert a gyógyszer miatt ösztrogén dominancia keletkezik.kvaa xar érzés.a memória romlást idén vettem észre jobban,pl megnézek egy részt a sorozatombol és másnap már nm emlékszem.de flashback jeim is vannak. A libido csökkenest nm ereztem,egesz Jol voltam de ahogy bejött a depresszios szakaszom azóta nincs kedvem magamhoz,ha érted mire gondolok.ferfival könnyebb lenne de egyelőre nm szeretnék férfival lenni. És egy két hónapja fáj a gyomrom is,pedig szedek gyomorvedot is. Kéne enni kekszet előtte mielőtt beveszem a gyógyszert de nm szoktam. A remegés szédülés az első hónapban volt ,de nm tudom kulon venni melyik gyógyszer mit okoz mert a kventiax mellett szedek depakine kronot és rivotrilt is,ezeknek is sok mellékhatása van.
2022. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!