Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy nem merek...

Miért van az hogy nem merek ráirni senkire(olyanra sem akivel jóba vagyok és szoktunk neha személyesen beszelni) mert rettegek attol hogy nem ír vissza?

Figyelt kérdés
És ez miatt nagyon sok barátom nincs is mert vissza írni sem merek ha valaki rám ír mert félek hogy leláttamoz.

2022. szept. 29. 17:11
 1/6 A kérdező kommentje:
És hogy valami hulyeseget irok
2022. szept. 29. 17:12
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy veletlen olyat ami neki nem tetszik és mondjuk felreert valamit és azt hiszi bantasbol irtam
2022. szept. 29. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert rettegsz attol h nem ír vissza?
2022. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanuld , meg szeretni magad.
2022. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vesszőt ne vedd figyelembe:)
2022. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele , de egyszer élünk. A legrosszabb dolog ami történhet az az, hogy nem válaszol. És akkor sem történik semmi, legalább nem kell többet stresszelned azon az emberen. Csak légy önmagad és írd azt amit gondolsz. Vagy hívj el valakit talákozni és meglátod hogy semmi extra nem történik majd, valószínüleg örülnek hogy érdekelnek valakit és írtak nekik.

19f

2022. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!