Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkileg mi a jele annak ha...

Lelkileg mi a jele annak ha valaki nem egészséges?

Figyelt kérdés

Annyi embert láttam már online térbe aki nyomja hogy ilyen lelki gondja van meg olyan... nagyon érdekelne már hogy egyes embereknek mit tartanak "lelki gondnak" tehát szerintetek mi az/mik azok amik nem nevezhetőek lelkileg egészségesnek!


Gondoltam ha már minden ötödik ember síratja magát akkor megkérdezem az embereket hogy mit tartanak annak, Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2022. okt. 8. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 most akkor tudsz ellene tenni? i mean, azt irtad eloszor h nem birsz az allapotod ellen semmit tenni, utana meg h osszekapod magad. Akkor most mi az igazsag? Depibol akarattal nem lehet kikecmeregni. De ha csak lusta vagy, akkorneked tenyleg nem gyogyszerre van szukseg.


Tapasztalatombol irom, hogy antidepitol meg nem leszel zombi. Antidepit szedo emberek sokkal aktivabb eletet elnek nalad. Te vagy az aki nem funkcional rendesen az eletben. Nagyon el vagy tajolva.

2022. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo kerdesere is valaszolva:

Az eletem minosegen latszott /latszik leginkabb. Lassan halado tanulmanyok, lassu levalas szulok/fuggetlenedes, mindennap ugyanaz a semmitteves, elzarkozas a valosagtol:online jatek, youtube, zenehallgatas, sorozatnezes stb. Fontos dontesek halogatasa = nincs elorehalas karrierben, kapcsolatokban. Tulkoltekezes, vasarlasok, hogy jol erezzem magamat.

Lelkileg meg szorongas, gyakori frusztraciok, kilatastalansag, "lustasag", hangulatingadozasok, gyakori siras, onbizalomhiany, szegyen.


Nem irtam le mindent. Nalam nagy problemak voltak, vannak....de most legalabb teszek magamert, haladok, jobban gondolkodok, valtozott a csaladdal valo kapcsolatom. Igaz lelkileg szarul vagyok igyis valamikor, de gyogyszer terapia kombo jo cucc, ha betegseg van a hatterben, vagy valamilyen mas patologias allapot.

2022. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg rottyon vagyok. A világnak azt mutatom minden rendben mert nem akarok rólam beszéljenek.Gyakori sírás ok nélkül, megmagyarázhatatlan fáradtság de aludni nem birok, vagy ha igen gyakori felébredések. Vannak napok mikor egésznap eszek meg eszek és vannak napok hogy semmi nem esik jol. Dolgozok 3 műszakban de inkább az ágyban feküdnék csak. Senkinek nem kivánom, életem legnehezebb időszaka de túl lendülök,túl kell lendülni.
2022. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!