Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten jó megbízható...

Budapesten jó megbízható pszichológus, hipochondria miatt?

Figyelt kérdés
Évek óta hipochonder vagyok, ettől megszabadulni képtelen, okát sem tudom, és csak egyre durvább. Szeretnék egy olyan pszichológussal beszélni, valami megoldást találni, aki megbízható és szimpatikus, és esetleg nem eget rengetően sok pénzt kér /de nem ez a fő opció, úgyis kidobtam már egy vagyont különböző orvosi vizsgálatokra/
2022. okt. 17. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
A hipochondria általában egy kényszeres pszichiátriai betegség, nem pszichológiai terület. Gyógyszerrel próbálják lenyomni a kényszerképzeteket. Én azt mondom, hogy inkább próbálj kijönni belőle racionalitással, de nyilván van az a szint, ami nem tartható.
2022. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Első rosszul mondja, pszichológus is szükséges, talán arra céloz, hogy klinikai pszichológust keress fel.
2022. dec. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!