Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik tb támogatott pszichol...

Létezik tb támogatott pszichológus?

Figyelt kérdés
Magánt sajnos nem engedhetem meg magamnak, és jelenleg nem vagyok diák sem tehát iskolapszichológus sem jöhet szóba.

2022. okt. 28. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Elvileg létezik...
2022. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Létezni létezik, de idejük 1 betegre sajnos nincs, nem olyan hosszas beszélgetésre kell készülni, mint magánban, ahol kifizetted az idejét :(
2022. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze ilyesmire számítottam, de gondolom nem is ilyen 10 perc lenne alkalmanként tehát biztos több lenne mint a semmi. Azt honnan fogom tudni egyébként hogy én hova tartozom? A lakhelyemen nincs rendelés így Budaörs, Budapest jöhetne szóba.
2022. okt. 28. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Beutaló köteles, úgyhogy a beutalóról.
2022. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az jó mert a háziorvosom soha nem fog beutalni, pedig már kivizsgáltak ezerszer és mindig arra jutottak hogy a tünetek hátterében pszichés okok állnak, ő szerinte pedig eltúlzom az egészet..
2022. okt. 28. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter is beutalhat, oda pedig nem kell a háziorvos beutalója/jóváhagyása.
2022. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt jó tudni. Én azt hittem ő csak gyógyszert írhat fel a tünetek alapján.
2022. okt. 28. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A körzetedbe tartozó kórházba a járóbeteg rendelésen TB támogatott. Én is oda jártam. Mondjuk pszichiáterhez küldött a háziorvosom először és onnan irányítottak át pszichológushoz, mondván, hogy ő az én emberem. :)
2022. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Közben kiderítettem hogy pszichiátriai rendelés az van nálunk is, csak hát elég kis településen lakom és véletlenül sem szeretném ha kitudódna szóval össze kell még szednem hozzá a bátorságot.


És valóban ő volt a te embered? Milyen tapasztalataid vannak?

2022. okt. 28. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!