Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai ambuláns lapon...

Pszichiátriai ambuláns lapon mit jelenthet az hogy "Kritikus adat"?

Figyelt kérdés
Van mellette egy dátum nem tudom mi lehet.

2022. nov. 10. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az csak annyi, hogy fokozottan személyes és védett az adat.

Nem az állapotra vonatkozik, hanem magára a tényre, hogy pszichiátriai ellátást vettél igénybe. Ugyanez vonatkozik a nemibetegsegekre is.

2022. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Magyarán ne láss bele mi bajod van és mit szeddel azért van . Ezen az oldalon van normális ?

Mennyi ilyen szétcsapot alany téblából itt !

2022. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es, lefordítanád ezt magyarra? Mit jelent, amit írtál?


Az első szerintem korrekt amúgy.

2022. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul írttam , te nem érted a magyart mióta vagytok magyarok 1867-óta ?
2022. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy bennem van a hiba. Bár az a legkisebb baj az irományoddal, hogy alig van benne helyesen leírt szó, vagy jó helyre rakott írásjel. A nagyobb baj az, hogy nincs semmi értelme.
2022. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Hol tanulttál írást olvasni ? A másik a szétcsapottak vágtak mellbe mert te is oda tartozol .

Mostanában engedtek ki ?

2022. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, hogy biztos van valami gondolat a szavaid mögött, de határozottan nem tudod átadni. A válaszaid sem jelentenek semmit. Mi az hogy szétcsapottak? A másik a szécsapottak vágtak mellbe" Mi a fészkes fenét jelent ez? :D


Az a baj, hogy az írásomon is látszik, hogy legalább tanultam írni és olvasni.

2022. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Persze mert nem érted a magyar nyelvet, tanultál róla de a magyar nyelv az olyan hogy a kérdésben benne van a válasz !

Tiéd az csak üres fecsegés, ez ügyes meglátás hogy minden szavak mögött tartalom van !

Mit is jellent a " szétcsapottak " szó ? aki szét-van-csapva az milyen ?

Hát nem összetett, nincs rendben, tetszik érteni ?

Vagy menjünk még bentebb ?

2022. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó, a kérdésben a válasz? Mindjárt minden értelmet nyert. Minden szavak mögött tartalom van? Eddig én is azt hittem. :D


Figyelj, az összes helyesírási hibád csak az utolsó hozzászólásodban:


Persze után vessző kellene,, róla után vessző, hogy után vessző, felkiáltójel előtt nincs szóköz, minden SZÓ, felkiáltójel előtt szóköz nincs, jelent e l-el, kérdőjel előtt nincs szóköz, mondat eleje nagybetű, kérdőjel előtt nincs szóköz, kérdőjel előtt nincs szóköz.


Jelentésbeli problémákba most bele sem megyek. Amúgy nemzvarna, mert nem tudhatom, lehet, hogy diszlexiás vagy, esetleg 8 éves, akkor nem akarok gúnyolódni, csak kicsit viccesnek éreztem leszólni a magyartudásomat, mikor fogalmad nincs a magyar helyesírás szabályairól, és nem tudsz egy érthető mondatot összetenni.

2022. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem zavarna egy szó felétek ? És így van írva nemzvarna ? Mi ez ?

A SZÓ csupa nagy betű ?

Jó betudom, indulatidnak azért hibázol ?!

Azért mert nem tudod összerakni amit írok magyarán értelmezni betudom annak hogy gyerekkorodban nem bölcsőben ringattak .

Mert a ringatásnál a jobb és bal agyteke összehangolódig így alakul kia logikus gondolkodás .

Amennyiben, ez nincs meg akkor csak egyoldalú a gondolkodás magyarán sablonos mint menj a tescoba, vezess autót, igyál ásványvizet .

2022. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!