Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegeden TB támogatott pszichi...

Szegeden TB támogatott pszichiátria/pszichiáter/pszichológus hogyan működik?

Figyelt kérdés

Eljutottam arra a pontra, hogy szükségem van segítségre. A háziorvosom ajánlotta, hogy amennyiben nem tudok megfizetni szakembert, TB támogatottan is tudok segítséget kérni, így tudok beszélni egy pszichiáterrel, aki ha szükséges, tovább tud küldeni egy pszichológushoz.

Azonban még így sem tudom, hogy hová forduljak. Ahogy láttam, a Pszichiátriai Gondozóban foglalkoznak ilyen jellegű dolgokkal, azonban nem tudom, hogy hozzájuk hogyan lehet "bejelentkezni" (milyen elérhetőségeik vannak) illetve mégis mit kell ilyenkor mondani/írni. Abban se vagyok biztos, hogy jó helyen keresgélek.


Korábban (tiniként) beszéltem már egyszer egy tanácsadóval, ő már akkor is valószínűsített valamilyen szintű szorongást, én azóta úgy érzem társult hozzá valamilyen szintű depresszió, nagyon hirtelen és szélsőséges hangulatváltozásaim vannak, eltaszítottam magamtól mindenkit (értsd: jelenleg a párom az egyetlen kapcsolatom a külvilággal, de már vele is romlik a kapcsolatom, megmondta, hogy ha nem változtatok nem fog bírni tovább kitartani mellettem), és nagyon nehezen nyílok meg a problémáimmal kapcsolatban, főként mert nem tudom megfogalmazni őket.


24/N



2022. dec. 8. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Időpontot kell kérni, nem kell hozzá beutaló.
2022. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a Pszichiátriai Gondozónál jelentkezzek? Mert láttam vannak szakambulanciák is, gondolom oda akkor kell menni, ha oda beutalnak? Sajnálom, de nem teljesen értem ezt
2022. dec. 8. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol láttál szakambulanciát, itt csak ez van:


[link]

2022. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!